ירושלים: חשד ל"תג מחיר" בשועפט

בשכונה שבצפון-מזרח הבירה נמצאו הבוקר שמונה מכוניות שצמיגיהן נוקבו בידי אלמונים. במקום רוססו כתובות: "תג מחיר עזה" על מספר קירות. זאת, לאחר שבתחילת החודש היה אירוע "תג מחיר" נוסף בשכונה. המשטרה פתחה בחקירה

שוב, חשד לפעולת "תג מחיר" בירושלים: בשכונת שועפט בצפון הבירה נוקבו צמיגיהן של שמונה מכוניות של תושבים ערבים. על אחת המכוניות רוססה הכתובת "תג מחיר עזה". כוחות משטרה שהגיעו למקום החלו בחקירת נסיבות האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במחוז ש"י חוקרים חשד נוסף למעשי "תג מחיר" סמוך להתנחלות כרמל שבדרום הר חברון, שאירעו בסוף השבוע בעקבות תלונה על כריתה של מאות עצי זית וריסוס כתובות נאצה.

בתחילת החודש: כתובות נאצה בשועפט

בתחילת החודש התגלו כתובות נאצה בסמוך לחנות רהיטים באזור שועפט. האלמונים שריססו את הכתובות חיבלו גם במספר מכוניות, ועליהן כתבו "תג מחיר", "הכיפות הסרוגות", "החירות למולדת", "ד"ש מאטינגר" ו"המוות לאויב".

מלבד ריסוס הכתובות, נוקבו צמיגיהן של שתי מכוניות שחנו בסמוך. משטרת ירושלים פתחה בחקירת האירוע. עד כה לא פוענחו מעשי תג המחיר שבוצעו בשנתיים האחרונות, ובהם הצתת מסגדים החבלה וכתובות הנאצה במנזר השתקנים.

כמה ימים קודם לכן אירע מקרה נוסף של "תג מחיר" והפעם בכפר הפלסטיני בורקה שבאזור בנימין. בין השאר רוססו במקום "מגרון סורגת כיפה" ו"תג מחיר". במשטרה חושדים כי הייתה גם כוונה להצית רכבים במקום.