נהג האוטובוס: לא ראיתי כלום, הכול עשן

המראות שהיו רגילים אליהם נהגי האוטובוס בתל אביב באמצע שנות ה-90 חזרו היום על עצמם. זכוכיות מנופצות, עשן סמיך ופצועים נמלטים. נחום, נהג קו 142, מספר על הרגעים הקשים

נהג האוטובוס (חדשות 2)

לבית החולים איכילוב בתל אביב הגיע גם נחום, נהג האוטובוס של חברת "דן" בו אירע הפיצוץ בלב העיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"לא ראיתי כלום", סיפר נחום, שלא נפגע באירוע, "היה פיצוץ, הזכוכיות התנפצו ואז נהיה עשן. הרגשתי אותו, אבל אני לא יודע אם זה קרה בחלק האחורי או הקדמי". מיד לאחר הפיצוץ, סייע נחום לחיילת לרדת מהאוטובוס והתפנה יחד עם הנוסעים האחרים.

הנהג של קו 142 שעשה דרכו מעתידים לבת ים העיד כי לא הבחין במישהו חשוד בקרבת האוטובוס. "יש התרעות כלליות", ציין נחום והוסיף כי פעל על פי הנהלים וערך סריקות בתחילת הנסיעה. "אני מאמין שאמשיך לנהוג באוטובוס", הבהיר.

"נכון לרגע זה אנו ממתינים לתשובות המשטרה", אמר לחדשות 2 שמוליק בר דוד סגן דובר דן. "בעת האירוע, היינו במסגרת העבודה שלנו בבניין המשרדים הסמוך, כששמענו את הפיצוץ התפלאנו שלא שמענו אזעקה", הוסיף.

"כשירדנו הבנו שמדובר בפיצוץ של אוטובוס. לא ידענו תחילה באילו נסיבות זה קרה אך לאחר מכן הסקנו שאולי מדובר במטען. קציני הביטחון שלנו שולחים לנו SMS לאורך כל השבוע ובהן נאמר שעקב המצב המתוח מאז השבוע שעבר יש לפקוח עיניים לגבי ההתרחשויות".

פיגוע בתל אביב - הסיקור המלא:

נפגעים בפיצוץ באוטובוס בלב תל אביב

עדי ראייה מספרים: "מזכיר מראות מלפני שנים"

אחרי הפיגוע: חשד למחבלים נוספים

המשטרה סגרה את מתחם עזריאלי

חמאס: "פעולת התאבדות מבורכת"