קריית מלאכי: רקטה פגעה ישירות בבית; חשד לירי לעבר אילת

תושבי העיר הדרומית הבחינו בשני פיצוצים עזים שהחרידו את האזור הלילה. כוחות הביטחון עורכים סריקות באזור ההררי בניסיון לאתר נפל רקטה. זמן קצר אחר כך נורה מטח לעבר אשדוד ויישובים נוספים. מערכת "כיפת ברזל" יירטה את רוב הטילים. הצטרפו לשידור החי המיוחד

יירוט של "כיפת ברזל", הלילה (חדשות 2)

הירי לא פוסק: בית מגורים בקריית מלאכי ספג הלילה פגיעה ישירה של רקטה. כוחות מד"א יצאו לזירה, מבלי לגרום לנפגעים. נזק כבד נגרם למבנה. באותו המטח בוצע גם ירי לעבר גן יבנה, שם התרחשה הנפילה בשטח פתוח - מבלי לגרום לנפגעים או לנזק. במקביל, עורכים כוחות הביטחון סריקות בהרי אילת אחרי ששני פיצוצים רמים החרידו את האזור. לפי ההערכה, ספגה גם עיר הקיט הדרומית ירי רקטות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ראש העיר אילת, מאיר יצחק הלוי, אמר הערב לחדשות 2 באינטרנט: "היו תושבים שהתקשרו אליי ולמוקד העירוני. גם בצבא וגם במשטרה שמעו על זה, אבל לפחות כרגע - אין שום אינדיקציה לקבוע מה בדיוק קרה".

ממשטרת ישראל נמסר כי "הערב נשמע קול נפץ יחיד, שבעקבותיו התקבלו מספר שיחות במוקד 100. כוחות משטרה וצה"ל ערכו סריקות נרחבות ברחבי העיר". גורמים ביטחוניים סיפרו כי חיפושים אחר נפל רקטה נערכים בשטח ההררי שמחוץ לעיר.

זמן קצר אחרי קולות הנפץ באילת, נשמעה אזעקה באשדוד ובקריית מלאכי. מערכת "כיפת ברזל" יירטה את מטח הרקטות שנורה לעבר שתי הערים, מבלי שאלו גרמו לנפגעים או לנזק. אלו ששיגורן לא סוכל נפלו בשטחים פתוחים מחוץ לעיר.

מבצע עמוד ענן - הסיקור המלא:

צפו: חיסול איש ג'יהאד עולמי בעזה

רקטה נוספת נורתה לעבר תל אביב

מבצע "עמוד ענן": היום החמישי - בתמונות

חוסל ראש מערך הרקטות של חמאס

ברק: "ייתכנו פעילויות קיצוניות יותר"

אופקים: 5 נפגעים מפגיעת רקטה ברכב

אובמה נגד מבצע קרקעי: "עדיף בלי" 

חמאס: "הירי הבוקר כוון להרצליה"

מצרים מגבירה את המאמצים להביא להפסקת אש

צה"ל לתושבי עזה: "עוברים לשלב הבא"