צפו: כך הופגזה לשכתו של ראש ממשלת חמאס איסמעיל הנייה

צה"ל פרסם תיעוד של תקיפת מטה החמאס בעזה ובו לשכת ראש ממשלת חמאס איסמעיל הנייה שנחרבה. "זה רק מחזק אותנו", צייץ הנייה בטוויטר שלו. במקביל, כלי טיס של חיל האוויר תקפו עוד מטרות טרור ביניהן תחנת המשטרה בעזה ובסיס אימונים. צפו בתקיפת לשכתו של הנייה

במהלך הלילה הותקף בניין של ממשלת חמאס ובו לשכתו הרשמית של ראש ממשלת חמאס איסמעיל הנייה. המבנה משמש כמפקדתו של החמאס, ומתקיימות בו פגישות עם גורמי טרור. משם יוצאות הפקודות וההנחיות למחבלים ברצועת עזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

בנוסף, במהלך הלילה הותקפו גם מבני שלטון של חמאס ומספר חוליות מחבלים אשר עסקו בהכנות לשיגור ירי תלול- מסלול לעבר שטח מדינת ישראל. בין מבני השלטון שהותקפו היום משרד הפנים, מתחם המשטרה ומחנה אימונים של חמאס.

"הם חושבים שכך אנחנו נהפוך חלשים יותר אבל להפך", צייץ היום בחשבון הטוויטר שלו הנייה. "זה רק מחזק אותנו, אנחנו הופכים לנחושים יותר. נשחרר את אדמתנו ונרתיע את הגוזל הציוני עד לניצחון".

במהלך הלילה תקפו כוחות צה"ל יותר מ-200 מטרות ביניהן 120 משגרים מוטמנים בקרקע ויותר מ-20 מנהרות התקפה ברפיח. במקביל, חוסלו פעילים משמעותיים בחמאס ביניהם ראש מערך הנ"ט של הארגון. מנתוני צה"ל עולה כי יותר מ-750 תקיפות בוצעו מתחילת המבצע.

מבצע "עמוד ענן" - הסיקור המלא:

גנץ: "להגביר את הפעילות בעזה"

חמאס: החלו מגעים להפסקת אש

חיל האוויר הפציץ את מטה ממשלת חמאס

אובמה שוחח עם רה"מ נתניהו: "ישראל זכאית להגנה"

צה"ל חיסל 2 מפקדי שטח בזרוע הצבאית של החמאס

סגן ראש השב"כ לשעבר: "ג'עברי תמיד היה על הכוונת"