משפחת ג'עברי בחברון מחלקת ממתקים

החמולה המורחבת של רב המחבלים שחיסולו נתן את האות לפתיחת מבצע "עמוד ענן", היושבת בחברון, פתחו היום סוכת אבלים עם תמונתו של אל-ג'עברי. בני המשפחה חילקו ממתקים, סוכריות ובקלאוות למנחמים. דיווח: אל-ג'עברי חוסל ימים בודדים אחרי שש מטקס העליה לרגל

ג'עברי. חוסל (חדשות 2)

בעזה נלחמים - בגדה מחלקים סוכריות: משפחתו המורחבת של אחמד אל-ג'עברי, רמטכ"ל החמאס שחיסולו היה האות לפתיחת מבצע "עמוד ענן" ברצועת עזה פתחה היום בחברון שבגדה המערבית סוכת אבלים גדולה, ואנשי המשפחה מחלקים למנחמים סוכריות וממתקים - כך מדווחת הערב רשת "אל-ערבייה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחמולת ג'עברי שחברון יצאו בני משפחתו של אחמד אל-ג'עברי לרצועת עזה - שם נולד רב המחבלים בשנת 1960. היום, הרחק משיגורי הטילים והאש שממטירים כלי הטיס של צה"ל - נפתחה סוכת האבלים לזכרו, ועליה נתלתה תמונתו הגדולה ותחתיה המשפט "השהיד הגיבור אחמד אל-ג'עברי". על פי דיווח "אל-ערבייה" חילקו היום בני המשפחה בגדה המערבית בקלאוות וממתקים "לכבוד מותו".

אתמול דיווחה "אל-ערבייה" כי אל-ג'עברי חוסל ימים בודדים לאחר ששב מטקס העלייה לרגל למכה. במקביל, פורסמו ברשתות החברתיות ובאתרי שיתוף הסרטים סרטונים רבים המתעדים, לכאורה, את השניות הראשונות שלאחר חיסולו של אל-ג'עברי. בתמונות הקשות לצפייה מתועד הרכב הפגוע - ושאחת מגופות הפעילים שהיו ברכב, ולא זו של אל-ג'עברי, נגררת מחוץ לרכב.

מבצע "עמוד ענן" - הסיקור המלא:

חמאס: החלו מגעים להפסקת אש

ה"טיימס": "כניסה קרקעית לעזה - בסוף השבוע"

חיל האוויר הפציץ את מטה ממשלת חמאס

אובמה שוחח עם רה"מ נתניהו: "ישראל זכאית להגנה"

צה"ל חיסל 2 מפקדי שטח בזרוע הצבאית של החמאס

סגן ראש השב"כ לשעבר: "ג'עברי תמיד היה על הכוונת"