הותקף ביתו של בכיר בתנועת חמאס

מקורות פלסטינים דיווחו לפנות בוקר כי כלי טיס של חיל האוויר תקפו את ביתו של מוחמד סנואר - מפקד בכיר בזרוע הצבאית של חמאס בחאן יונס. על פי הדיווח נפגעו לפחות שני בני אדם בתקיפה אך סנואר לא היה בין הנפגעים - מכיוון שלא שהה בביתו

כוחות צה"ל פועלים לכל אורך הלילה (רויטרס)

כלי טיס של חיל האוויר תקפו לפנות בוקר את ביתו של מוחמד סנואר - מפקד בכיר בזרוע הצבאית של חמאס, כך מדווחים כלי תקשורת פלסטינים ברצועת עזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הדיווח בתקיפה נפגעו לפחות שני בני אדם, אבל הפלסטינים מדווחים כי סנואר עצמו לא היה בבית בעת התקיפה ולכן לא נפגע. זהותם של שני הנפגעים האחרים לא ברורה, וייתכן כי מדובר בבני משפחתו.

סנואר הוא מפקד הזרוע הצבאית של חמאס בחאן יונס - אחד משישה מפקדי חטיבות בגדודי עז א-דין אל-קסאם. הוא היה מעורב בפיגועים רבים כנגד יעדים ישראליים ונחשב מבוקש בכיר . כמו כן נחשב סנואר שותף פעיל בחטיפת גלעד שליט.

באינתיפאדה השנייה ניצל סנואר משלושה ניסיונות התנקשות בחייו. חיל ההנדסה הרס את ביתו של סנואר בחאן יונס באוקטובר 2004 בשל מעורבות בתכנון פיגועים ושיגור ירי רקטות לשטח ישראל. באוקטובר 2006 ניצל מניסיון סיכול ממוקד, כשטיל שנורה לעברו פגע בבניין סמוך וגרם למותם של שני אזרחים.

מבצע בעזה - סיקור מלא:

הלם בתל אביב: "לא האמנו שזה יגיע"

שתי רקטות שוגרו לתל אביב

צפו: צה"ל משמיד עמדת שיגור בעזה

קריית מלאכי: 3 הרוגים בפגיעה ישירה

צה"ל לתושבי עזה: "התרחקו ממתקני חמאס"

השר ברק ללוחמים: "ייתכן והמטחים הכבדים יותר רק לפניכם"