החיילים שנפצעו בפיגוע בגבול הדרום מנותחים: "בסכנת חיים"

שניים מפצועי הפיגוע בגבול הרצועה הועברו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים סורוקה בבאר שבע שם הם מנותחים בשעה זו. "אחד החיילים סובל מפגיעת ראש ועיניים מאוד קשה", סיפר מנהל בית החולים. "אנחנו עושים את כל המאמצים לייצב אותו"

שעות ספורות לאחר הפיגוע בגדר המערכת בגבול רצועת עזה, הועברו שניים מהחיילים שנפצעו לחדר הניתוח בבית החולים סורוקה בבאר שבע. בשיחה עם חדשות 2 סיפר ד"ר מיקי שרף, מנהל בית החולים, על מצבם של השניים. "כל פצוע שמוגדר קשה יש סכנה לחייו", הבהיר ד"ר שרף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"החייל שנפצע קשה סובל מפגיעת ראש ופגיעת עיניים קשה מאוד", סיפר ד"ר שרף. "הוא מנותח ונדרשת התערבות שתמשך שעות ארוכות לתוך הלילה, אנחנו עושים מאמצים לייצב אותו, אני מניח שב-24 השעות הקרובות נוכל לדווח על מצבו".

"הפצוע הנוסף נפגע בינוני, גם הוא עם פגיעת עיניים ופגיעה בכתף", תיאר הרופא הבכיר את מצבו. "גם הוא נמצא בחדר הניתוח כשכל הפגיעות נבעו מרסיסים". שני הפצועים הנוספים, שמצבם מוגדר בינוני עד קל הועברו לבית החולים ברזילי באשקלון שם הם מטופלים בשעה זו.

בשעות אחר הצהריים נורו טילי נ"ט לעבר ג'יפ סיור של צה"ל. כתוצאה מהירי נפצעו 4 חיילים. בתגובה לאירוע פתחו כוחות צה"ל בירי ארטילרי לעבר שורת יעדים בעזה. הפלסטינים דיווחו על ארבעה הרוגים ועשרות פצועים.