צעירים שבו מבילוי בסיני: "שחקן קולנוע מצרי שרף דגל ישראל"

חבורת צעירים שבה בימים האחרונים מבילוי בשרם א-שייח', אחרי תקרית קשה לה היו עדים במהלך בילוי במועדון מקומי. שחקן קולנוע מצרי מוכר ששהה במקום באותו הזמן, שלף לפתע את דגל ישראל - ושרף אותו לקול תשואות הנוכחים. לאחר מכן תלה את דגלי פלסטין ומצרים. והצעירים? הם שלפו את דרכוניהם הישראליים, נפנפו בהם והלכו

אחמד עזמי. שרף את הדגל (חדשות 2)

תקרית אנטי-ישראלית נוספת במצרים: צעירים ערבים-ישראלים שבילו בחצי האי סיני היו עדים לאירוע חמור במופע בו בילו, בו שרף שחקן קולנוע מצרי, שככל הנראה היה מודע לנוכחותם באולם, את דגל ישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"ישבנו כולנו במופע שהשתתפו בו גם שחקני קולנוע מצרים מאוד ידועים, ופתאום מישהו שלף את דגל ישראל והצית אותו..", סיפרה אחת הצעירות, תושבת הגליל בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

האירוע התרחש בתחילת החודש בבית קפה מוכר בבעלותו של מצרי ממוצא פלסטיני בשרם א-שייח. במהלך המופע בו השתתף שחקן הקולנוע המצרי המוכר אחמד עזמי, הוא שלף את דגל ישראל והצית אותו. לאחר מכן תלה במקום את דגלי מצרים ופלסטין.

"בעקבות המעשה, החלו הנוכחים לצעוק ולצהול כאות הזדהות עם המעשה", סיפרה הצעירה לחדשות 2 באינטרנט. "זה היה מאוד מוזר. אפילו מצרים שנכחו באירוע סיפרו שלא הייתה כל סיבה נראית לעין למעשה הזה. מיד אחרי המקרה קמתי ממקומי והלכתי".

עוד עולה מעדותה של הצעירה כי חבריה החלו להתווכח עם כמה מהנוכחים במקום. "שלפנו את הדרכונים הישראליים שלנו, אמרנו להם שהם היו מתים שיהיה להם כזה והלכנו משם", סיפרה.