הפלסטינים: הילדה שתועדה מקללת חיילים נפצעה מירי

וועד תמימי, הילדה בת ה-10 שתועדה בשבוע שעבר בסרטון כשהיא מקללת חיילים בנבי סלאח נפצעה קל כתוצאה מירי כדורי גומי ורימוני גז, כך טוענת אמה. על פי הדיווח, היא ישבה בפתח ביתה ונורתה "כנקמה". היא פונתה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים ברמאללה. צה"ל: האירוע לא מוכר

הפלסטינים טוענים כי הילדה שתועדה מקללת חיילים לעיני המצלמה, וועד תמימי בת ה-10 נפצעה קל כתוצאה מרימוני גז וכדורי גומי שחיילים השליכו עליה בעת שישבה בפתח ביתה. היא פונתה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים ברמאללה. מדובר צה"ל נמסר כי האירוע לא מוכר אך הוא נבדק שנית, וציינו כי בהפרת הסדר הזו נפצעו שלושה אזרחים ישראלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי אמה של תמימי, בתה נפגעה בידה זאת כנקמה על האירוע בשבוע שעבר. הילדה תועדה בסרטון שהועלה ליו-טיוב כשהיא מנסה להתגרות בחייל צה"ל מול המצלמה בהפגנה הפלסטינית השבועית למרגלות נבי סאלח.

למרות ניסיונותיה להלהיט את הרוחות, החיילים נשארו מאופקים. במהלך הסרטון שצבר כבר אלפי צפיות ברשת החברתית, הילדה במשך 5 דקות מקללת את החייל ויורקת עליו. אותה ילדה העמידה את חיילי צה"ל באור בעייתי בחודש אוגוסט 2012 בסרטון שהועלה לרשת ועורר סערה גם כן. בסרטון הנוכחי ניתן לראות את אמה של הילדה מדרבנת אותה לצעוק על החיילים לעיני מצלמות רבות שניסו לעורר פרובוקציה.

אותה ילדה העמידה את חיילי צה"ל באור בעייתי בחודש אוגוסט 2012 בסרטון שהועלה לרשת וערר סערה גם כן. בסרטון הנוכחי ניתן לראות את אמה של הילדה מדרבנת אותה לצעוק על החיילים לעיני מצלמות רבות שניסו לעורר פרובוקציה.