חשד ל"תג מחיר" בי-ם: "מוות לאויב"

אלמונים ריססו כתובות נאצה ובהן "הכיפות הסרוגות" ו"מוות לאויב" סמוך לחנות רהיטים בשכונת שועפט. בנוסף, הם חיבלו בכלי רכב וניקבו צמיגים. במשטרה פתחו בחקירה, אך מתקשים לפענח את מקרי ה"תג מחיר" האחרונים

"תג מחיר" בכפר הפלסטיני בורקה, שלשום (חדשות 2)

שוב, חשד ל"תג מחיר" בירושלים: כתובות נאצה התגלו הבוקר בסמוך לחנות רהיטים באזור שועפט. האלמונים שריססו את הכתובות חיבלו גם במספר מכוניות, ועליהן כתבו "תג מחיר", "הכיפות הסרוגות", "החירות למולדת", "ד"ש מאטינגר" ו"המוות לאויב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מלבד ריסוס הכתובות, נוקבו צמיגיהן של שתי מכוניות שחנו בסמוך. משטרת ירושלים פתחה בחקירת האירוע. עד כה לא פוענחו מעשי תג המחיר שבוצעו בשנתיים האחרונות, ובהם הצתת מסגדים החבלה וכתובות הנאצה במנזר השתקנים.

רק שלשום אירע מקרה נוסף של "תג מחיר" והפעם בכפר הפלסטיני בורקה שבאזור בנימין. בין השאר רוססו במקום "מגרון סורגת כיפה" ו"תג מחיר". במשטרה חושדים כי הייתה גם כוונה להצית רכבים במקום.

בנוסף נמצאו על מכוניות שחנו סמוך למקום שאריות סולר. על פי החשד מבצעי הפעולה תכננו להצית אותן, אך נאלצו לברוח מהמקום לפני שהספיקו לבצע את המעשה. כוחות הביטחון פתחו בחקירת נסיבות האירוע, ומחפשים אחר חשודים אפשריים.

מדובר צה"ל נמסר כי "צה"ל רואה בחומרה אירועים מסוג זה שמערערים את היציבות הביטחונית באזור ומסיתים את תשומת ליבם של כוחות הביטחון ממשימתם העיקרית להילחם בטרור ולהגן על אזרחי מדינת ישראל".