מטח רקטות לעבר ישראל; אין נפגעים

8 רקטות קסאם נורו לעבר המועצה האזורית אשכול, כל הרקטות נפלו בשטחים פתוחים ולא גרמו לנפגעים או לנזק. מוקדם יותר הלילה תקף חיל האוויר שני יעדים בעזה - אזור שיגור טילים בצפון הרצועה ובסיס טרור נוסף בדרומה. גם אתמול בלילה תקף חיל האוויר בעזה - והרג מחבל אחד

חיל האוויר תוקף, אילוסטרציה (חדשות 2)

האם ההסלמה בדרום חוזרת? במהלך הלילה נורו לפחות שמונה רקטות קסאם לעבר המועצה האזורית אשכול, כל הרקטות נפלו בשטחים פתוחים מבלי לגרום לנפגעים או לנזק. מטח הרקטות מגיע לאחר שתי תקיפות של חיל האוויר במהלך הלילה ברצועה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החל מהשעה שתיים בלילה נשמעו לא פחות מחמש אזעקות צבע אדום במועצה האזורית אשכול שבעוטף עזה. לא פחות משמונה רקטות נורו אל עבר המועצה, מבלי לגרום לנפגעים או לנזק.

רק שעה לפני תחילת הירי חיל האוויר תקף שני יעדי טרור ברצועת עזה, תגובה לירי הרקטה לעבר ישראל אמש. מדובר צה"ל נמסר כי לא היו נפגעים לכוחות צה"ל, וכי זוהו פגיעות מדויקות במטרות התקיפה.

אתמול: מחבל נהרג בתקיפת צה"ל

שני היעדים שהותקפו היו אזור שיגור רקטות בצפון הרצועה, ומוקד פעילות טרור נוסף בדרום הרצועה. התקיפה מהווה תגובה לירי הקסאם אתמול לכיוון אשקלון, שהתפוצץ בשטח פתוח מדרום לעיר מבלי לגרום לנפגעים או לנזק.

גם אתמול בלילה תקף חיל האוויר בעזה: סמוך לשעה שתיים בלילה חיל האוויר תקף אופנוע שנסע בצפון העיר עזה. נהג האופנוע נהרג, אדם נוסף נפצע. לא ברור אם הפצוע רכב גם הוא על האופנוע, וכן לא ברורה חומרת פציעתו.