שיפור נוסף במצבו של סרן זיו שילון

לאחר ימים של חרדה שב אמש סרן זיו שילון להכרה מלאה בבית החולים סורוקה בבאר שבע בו אושפז מאז נפצע בפיצוץ מטען חבלה על גדר הגבול ברצועת עזה. רופאיו מגדירים את מצבו מצוין והוא צפוי להיות מועבר היום ממחלקת הטיפול הנמרץ למחלקה האורטופדית. "הוא אוכל, משוחח ומקבל אורחים", סיפר מנהל המחלקה בבית החולים

חדשות מעודדות מבית החולים סורוקה: שיפור קל נוסף חל היום במצבו של סרן זיו שילון, מפקד הפלוגה מגבעתי שנפצע שלשום קשה ואיבד את אחת מידיו בפיצוץ מטען חבלה על גבול רצועת עזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מבית החולים בבאר שבע בו מאושפז שילון נמסר הבוקר שמצבו טוב מאוד, וכי הוא צפוי לעזוב במהלך היום את המחלקה לטיפול נמרץ, ולעבור למחלקה האורטופדית. הקצין הצעיר נמצא בהכרה מלאה, ומשוחח עם בני משפחתו הנמצאים לצידו.

ד"ר מוטי קליין, מנהל המחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים, סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי גם הצוות הרפואי חש אופטימיות רבה לאור מצבו המשתפר של החייל. "מצבו מצוין. הוא אוכל, משוחח ומקבל אורחים", אמר הרופא הבכיר. "צפויים לו ניתוחים וטיפולים נוספים ולכן קשה להעריך מתי ישוחרר מבית החולים".

שילון התעורר ושאל: "איך אשחק כדורסל?"

אתמול התברר כי אפוד המגן שלבש שילון, מפקד בחטיבת גבעתי, ככל הנראה הציל את חייו."הפציעות שלו היו רק בחלקים שלא היו ממוגנים", אישר ד"ר קליין. "חייו ניצלו בזכות האפוד שלבש לגופו".

בני משפחתו סיפרו כי עם שובו להכרה, הדבר הראשון ששאל היה: "איך אשחק עכשיו כדורסל?". מאז אשפוזו בבית החולים עבר שילון שני ניתוחים. עיקר הפגיעה נגרמה בגפיו, וכעת מקווים הרופאים לשקמו כך שיוכל לנהל אורח חיים תקין ככל שניתן.