באגודה למען החייל מבהירים: "השירותרום לא בוטל"

לאחר שדובר צה"ל מסר מוקדם יותר כי בכוונתו לבטל את "השירותרום", משדר ההתרמה המיתולוגי לאגודה למען החייל, מבהירים באגודה כי המשדר לא בוטל, אך מתכונתו נבחנת. בינתיים, הוקמה ועדה מיוחדת שתבחן שינוי אפשרי במתכונת המשדר, החל מהשנה הבאה

באגודה למען החייל מבהירים שמשדר השירותרום לא בוטל, אולם מתכונתו נבחנת. הדברים נאמרים לאחר שבמהלך היום פורסמו ידיעות לפיהם המשדר בוטל, לאחר 33 שנים. "השירותרום" הוא יום שידורים מיוחד בגלי צה"ל שמהווה משדר התרמה לרווחת חיילי צה"ל, ומטרתו היא לאסוף כסף למען האגודה למען החייל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דובר צה"ל שואף לבטל את מבצע ההתרמה השנתי לחיילים, בגלל מה שמגדירים שם "תרבות שנור", וכן משום שהמשדר לא הניב מספיק תרומות בשנים האחרונות. באגודה למען החייל מתנגדים לביטול, ובינתיים הוקמה ועדה מיוחדת שתבחן שינוי אפשרי במתכונתו של השירותרום.

מוקדם יותר נמסר כי מדובר צה"ל כי "צוות חשיבה בראשות ראש מטה אגף כוח אדם ובהשתתפות כלל הגורמים הרלבנטיים, לרבות אנשי האגודה למען החייל וגלי צה"ל, בחן בשנה האחרונה את הרלבנטיות של ה'שירותרום'. ההמלצה המתגבשת היא לא לקיים השנה את המשדר ולבחון את המתכונת לקיומו בשנים הקרובות".