דגן שב להכרה ושוחח עם בני משפחתו: "מצבו השתפר מאוד"

העיתון "ידיעות אחרונות" מפרסם הבוקר כי לאחר שלושה ימים שבהם היה ראש המוסד לשעבר מאיר דגן מורדם ומונשם בעקבות ניתוח להשתלת כבד שעבר בבלרוס, השיבו אותו רופאיו להכרה והוא שוחח עם בני משפחתו. "אנחנו מאוד אופטימיים היום. המצב שלו השתפר מאוד", אמרה אשתו. אבטחה כבדה סביב בית החולים בו מאושפז דגן בבלרוס

מאיר דגן. "מצבו השתפר מאוד" (חדשות 2)

ראש המוסד לשעבר מאיר דגן, שעבר ניתוח להשתלת כבד בבית חולים בבלרוס, ממשיך להתאושש. בעיתון "ידיעות האחרונות" פורסם הבוקר כי רופאיו השיבו אותו להכרה לאחר שלושה ימים שבהם היה מורדם ומונשם. על פי הדיווח דגן הצליח להתיישב על כורסה ואף שוחח עם בני משפחתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשיחות עם חברים אמרה אתמול רעייתו של דגן כי "אנחנו מאוד אופטימיים היום. מאוד חזקים. מאיר מקבל טיפול נהדר והמצב שלו השתפר מאוד". סביב בית החולים שבו מאושפז דגן בבלרוס פרושה אבטחה כבדה. הימים הקרובים קריטיים כדי לעמוד על הצלחת ההשתלה בגופו. גורמים בישראל אמרו כי הפרסום "לא טוב" לישראל, והוא נעשה על ידי הנשיא ככל הנראה כדי לזכות בכותרות מסביב לעולם.

"מאיר משתפר ויצא מכלל סכנה, אבל בניתוחים המורכבים האלה צריך להמתין לימים הבאים ולראות את השיפור", אמר ר', חברו ששוהה לצידו בבית החולים. רעייתו של דגן הוסיפה אתמול כי "אנחנו אסירי תודה לבלרוס ולנשיא אלכסנדר לוקשנקו".