שבוע אחרי: עוד עצמות אדם נמצאו בכרמל

בסריקות שנערכו הבוקר באזור בו נמצאו שרידי גופתו של החייל הנעדר מג'די חלבי, אותרו היום שרידים נוספים - ככל הנראה של גופת אדם. הממצאים נשלחו לבדיקה במכון לרפואה משפטית

במהלך סריקות של עשרות שוטרים הבוקר ביער הסמוך לעוספיה, באזור בו נמצאו בשבוע שעבר שרידי גופתו של החייל הנעדר מג'די חלבי, אותרו היום עצמות, ככל הנראה של אדם. הן יישלחו לבדיקה במכון לרפואה משפטית באבו כביר. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

משעות הבוקר סרקו את האזור בו נמצאו שרידי גופתו של חלבי, כוחות גדולים של משטרה ומתנדבים - בסיוע יחידת הכלבנים של צה"ל. במהלך הסריקות נמצאו העצמות, שכעת ייבדקו במטרה לקבוע אם הן שייכות לחלבי.

בשבוע שעבר, לאחר בדיקות מקיפות שנמשכו כשבועיים, הודיע צה"ל רשמית כי שרידי גופתו של מג'די חלבי נמצאו ביער ליד עוספיה על ידי מטייל שעבר במקום.

נמשכת חקירת נסיבות מותו של חלבי

ראש אכ"א האלוף אורנה ברביבאי הגיעה מלווה בקצינים מיחידת קצין העיר חיפה למקום בו מתנדב נזמי חלבי, אביו של מג'די, באגודה למען החייל בעיר התחתית בחיפה. הם פגשו את נזמי בכניסה לבניין, ושוחחו עמו ביחידות על מציאת הגופה.

עצמותיו של החייל הנעדר זוהו במכון לרפואה משפטית, ונקבע באופן חד משמעי כי הגופה, שנמצאה בכניסה לעוספיה, שייכת למג'די חלבי. לפני כשבועיים, סמוך לאזור בו פרצה השריפה בכרמל בוואדי חייק, סמוך לאחד העצים, הבחין אדם שעסק בעבודות גיזום בשרידי הגופה והזעיק את גורמי ההצלה. מדובר באזור שנפגע קשות בשריפה, ולכן הוא נחשף. 

נסיבות מותו של מג'די טרם התבררו סופית, אך על פי הערכות מדובר בהתאבדות ולא בחטיפה או רצח על רקע פלילי. עם זאת, לא מדובר במידע וודאי.

מציאת גופתו של מג'די חלבי - סיקור מיוחד

נמצאה גופתו של מג'די חלבי

פרשת ההיעלמות - שלב אחר שלב

"במשפחה היו בטוחים שמג'די יחזור"

מוצא הגופה: חבר ילדות של מג'די