רקטת קסאם פגעה בחצר בית דרומית לאשקלון

ארגוני הטרור מרצועת עזה ממשיכים בירי לעבר שטח ישראל: רקטת קסאם התפוצצה הערב בחצר בית במושב בעוטף עזה. באירוע לא דווח על נפגעים, אך נזק רב נגרם למבנה. בסוף השבוע נורו לעבר נתיבות שתי רקטות, שאחת מהן התפוצצה גם היא בחצר בית בעיר

עוטף עזה רקטה פגעה בחצר בית. ארכיון (חדשות 2)

נמשך ירי הרקטות לעבר ישראל: אזעקת "צבע אדום" נשמעה הערב ביישובי עוטף עזה, ולאחריה נשמע קול נפץ עז שהחריד את תושבי אחד המושבים באזור. לאחר מספר דקות התברר כי רקטת קסאם פגעה בחצר בית וגרמה לו נזק רב. לא דווח על נפגעים בנפש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הירי הנוכחי מצטרף למספר רב של רקטות שנורו לעבר יישובי הדרום בשבועות האחרונים, כששיא הירי היה לפני כשבוע - אז יותר מ-60 רקטות קסאם ופצצות מרגמה לעבר יישובי מערב הנגב, שהגיע על רקע התחממות האזור בשבועות האחרונים. בבוקר החג השני של סוכות נורו 55 רקטות תוך כמה שעות לעבר יישובי הנגב המערבי, לאחר הסיכול הממוקד שביצע חיל האוויר בשני פעילי ג'יהאד איסלאמי בעזה. בתגובה לירי, תקף צה"ל מטרות טרור ברצועה.

בסוף השבוע נורו שתי רקטות גראד לעבר שטח העיר נתיבות, אחת מהן התפוצצה בחצר בית. בשני המקרים לא היו נפגעים ולא דווח על נזק, אך אישה אחת לקתה בחרדה וקיבלה טיפול על ידי פראמדיקים של מגן דוד אדום. רקטה נוספת התפוצצה בשטח פתוח בסמוך לעיר.