לאחר הירי: חיל האוויר תקף בעזה

לאחר ירי שתי רקטות הגראד אמש לעבר נתיבות, תקף חיל האוויר 3 מוקדי טרור ברצועת עזה, לא היו נפגעים לכוחות צה"ל. הירי אמש פגע בחצר בית פרטי, אישה אחת לקתה בחרדה. במהלך השבוע נורו יותר מ-60 רקטות לעבר ישראל

תקיפה בעזה, אילוסטרציה (AP)

ההסלמה בדרום נמשכת: במהלך הלילה חיל האוויר תקף שלוש מטרות של ארגון חמאס ברצועת עזה, כתגובה לירי רקטות הגראד אמש לעבר ישראל, ירי שפגע בחצר בית פרטי. לא היו נפגעים לכוחות צה"ל בתקיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דובר צה"ל מסר כי חיל האוויר פגע בשני יעדי טרור במרכז הרצועה וכן מוקד נוסף בצפונה. עוד נמסר כי זוהו פגיעות מדויקות במטרות. בצה"ל ביקשו להדגיש כי ארגון הטרור חמאס השולט ברצועה הוא האחראי מבחינתם לירי הרקטות, וכי הצבא ימשיל לפעול נגד מי שמפעיל טרור נגד אזרחי ישראל.

שתי רקטות גראד נורו אמש לעבר שטח העיר נתיבות, אחת מהן התפוצצה בחצר בית. בשני המקרים לא היו נפגעים ולא דווח על נזק, אך אישה אחת לקתה בחרדה וקיבלה טיפול על ידי פראמדיקים של מגן דוד אדום. רקטה נוספת התפוצצה בשטח פתוח בסמוך לעיר.

השבוע נורו לשטח ישראל יותר מ-60 רקטות וכולן נפלו בשטחים פתוחים, לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. הירי מגיע על רקע התחממות האזור בימים האחרונים. בבוקר החג השני של סוכות נורו 55 רקטות תוך כמה שעות לעבר יישובי הנגב המערבי, לאחר הסיכול הממוקד שביצע חיל האוויר בשני פעילי ג'יהאד איסלאמי בעזה. בתגובה לירי, תקף צה"ל מטרות טרור ברצועה.