מוצא הגופה: חבר ילדות של מג'די

אברהים כוזלי הכיר טוב את מג'די חלבי, חבר הילדות שלו מהכפר דליית אל כרמל. לפני שלושה שבועות הוא יצא לעוד יום עבודה שגרתי - חישוף וגיזום צמחייה בהר הכרמל, פחות מחצי שעת נסיעה מהכפר, אך במהלך העבודה ראה שאריות של מה שנראה כחוליות צוואר. היום עם זיהוי הגופה הוא אומר: "זה סוף עצוב מאוד"

במשך שלושה שבועות נאלץ איברהים כוזלי, בן 26 מהכפר דליית אל כרמל להתמודד עם הידיעה שהעצמות שמצא סמוך לנחל חיק שייכות לחבר הילדות שלו מג'די חלבי שנעלם לפני יותר משבע שנים. זה היה יום שגרתי מבחינתו של כוזלי שיצא לשטח לעסוק בעבודות חישוף וגיזום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת   

תוך כדי העבודה הוא הבחין בשאריות של שלד - מה שהיה ככל הנראה חוליות הצוואר של חלבי על הקרקע. כוזלי התקשר למוקד 100 של משטרה וחוקרי מז"פ מיהרו להגיע למקום ולהתחיל בחקירה.

היום הוא חזר שוב לזירה שבה שמצא את השלד ואמר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט: "זה סוף עצוב מאוד בשבילי, במיוחד שמדברים על חבר ילדות קרוב שלי שאני מכיר מהשכונה. בהתחלה לא ידעתי של מי השלד, אך כשהודיעו לי, הייתי בהלם - לא האמנתי למה שקרה, אבל לפחות המשפחה שלו יודעת עכשיו איפה הבן שלה".  

זירת מציאת הגופה, היום (חדשות 2)

כוזלי מועסק כעובד קבלן של קרן קיימת לישראל, מעסיקו הגיע היום אל בית משפחתו של חלבי לספר להם בירוט על מציאת הגופה, והפרטים המלאים שידע על מצבה. לזירה מגיעים ככל העת חוקרי ימ"ר חוף במטרה למצוא כמה שיותר ממצאים שיוכלו לסייע בפתרון התעלומה. 

מציאת גופתו של מג'די חלבי - סיקור מיוחד

נמצאה גופתו של מג'די חלבי

פרשת ההיעלמות - שלב אחר שלב

"במשפחה היו בטוחים שמג'די יחזור"