חמאס מציג: "כיבוש" ירושלים

ארגון הטרור בעזה נחוש לשדר עסקים כרגיל, חרף הפגיעה החמורה שספג במבצע "צוק איתן", ומפרסם סרטון תצוגת תכלית של לוחמי הזרוע הצבאית שלו. בין כוכבי ההפקה: לוחמי יחידת הקומנדו והצלפים של הארגון, שמצליחים לבסוף לכבוש את ירושלים

כארבעה חודשים לאחר מבצע "צוק איתן", מפרסם ארגון חמאס סרטון חדש שבו הוא מספק הצצה לתצוגת התכלית של יכולות הזרוע הצבאית שלו, המסתיימת בהשגת היעד: כיבוש ירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בחמאס נחושים להוכיח כי מבצע "צוק איתן" לא הכניע את תשתיותיו בעזה. לשם כך, פרסם הארגון בימים האחרונים סרטון תעמולה קצר שבו מוצגות יכולותיהם של לוחמי הזרוע הצבאית, גדודי עז א-דין אל-קסאם.

בסרטון נראים בין השאר לוחמי הקומנדו הימי של הארגון, רובאי יחידת הצלפים וכמובן גם מערך מנהרות הטרור - שרובן שוקמו, כך לטענת הארגון. הסרטון מסתיים בכך ש"הצבא לשחרור ירושלים", כפי שהוא מכונה, משלים את משימתו ומצליח להכריע את גדר ההפרדה ולכבוש את הבירה.

לפני יומיים בלבד הצהיר סגן ראש הלשכה המדינית של חמאס, איסמעיל הניה, כי הארגון מקיים את ההסכמים שלהם התחייב בסיום מבצע "צוק איתן", כל עוד מתחייבת ישראל לקיים את חלקה בהבנות. בהתבטאות פומבית ראשונה בעקבות ההתפתחויות האחרונות בגזרה הדרומית, ציין הנייה כי תנאי ההסכמים בין חמאס לישראל מפוקחים על ידי צדדים נוספים – בין השאר מצרים.