צה"ל תקף באזור רפיח; הפלסטינים: 2 נהרגו

כלי טיס של חיל האוויר פגע הערב במכונית מזרחית לרפיח, בה נסעה חוליה שתכננה לבצע פיגוע בימים הקרובים. הפלסטינים מדווחים על שני הרוגים ופצוע קשה מאוד בתקיפה. דיווח: כוננות גבוהה בסיני מחשש לפיגוע ב-48 השעות הקרובות

חיסול לילי בעזה: כלי תקשורת פלסטיניים מדווחים כי שני פלסטינים נהרגו ואדם נוסף נפצע בתקיפה של כלי טיס של חיל האוויר מזרחית לעיר רפיח. על פי הדיווחים, כלי הטיס, ככל הנראה מל"ט פגע ברכב פרטי שנסע באזור רפיח. גורם בצה"ל מסר כי התקיפה בוצעה נגד חוליית טרור שתכננה לבצע פיגוע בימים הקרובים. מצבו של הפצוע קשה מאוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במקביל, נמשכת הכוננות הגבוהה באזור סיני מהצד המצרי של הגבול. סוכנות הידיעות הפלסטינית "מען" דיווחה הערב כי הצבא המצרי העלה את רמת הכוננות לגבוהה ביותר, בעקבות מידע מודיעיני שהתקבל בדבר כוונתן של חוליות ג'יהאדיסטיות לבצע פיגוע טרור נגד מטרות מצריות.

"המידע שקיבלו מנגנוני הביטחון מצביע על כוונה לבצע פיגוע טרור בצפון סיני ב-48 השעות הקרובות", אמר קצין מצרי בכיר לסוכנות הידיעות הפלסטינית. לדבריו, הפיגוע מתוכנן לצאת בתגובה לפעילות הצבאית הנרחבת של הצבא המצרי בחצי האי סיני בשבועות האחרונים.

מוקדם יותר הערב אירע פיצוץ עז באזור סיני, ככל הנראה במחסן נשק של ארגוני טרור בחצי האי. לא דווח על נפגעים או על נזק. בחודש האחרון דווח מספר פעמים על כוננות גבוהה באזור, לרבות באזור תעלת סואץ, מחשש לפיגוע ראווה מצד גורמים סלפים קיצונים.