בזמן שישנה: חייל ביצע מעשים מגונים

רב"ט בבסיס במרכז הארץ נכנס מספר פעמים למגורי הבנות במקום, בעוד חיילות ישנו בהן לבדן - ולהטריד אותן מינית. בין היתר, הוא ניסה לנשקן, הפשיט אותן מבגדיהן, ונגע במקומות מוצנעים. הוא הספיק לבצע את המעשים לפחות פעמיים לפני שנעצר, לפני כחודש וחצי. כעת הוא עומד לדין

נכנס לחדרים - והטריד מינית. אילוסטרציה (חדשות 2)

לבית הדין הצבאי ביפו הוגש לאחרונה כתב אישום נגד חייל צה"ל, המשרת בבסיס המרכז הארץ, שביצע סדרת מעשים מגונים בחיילות - לאחר שנכנס לחדרן כשישנו. הסיוט הזה, שהתגשם לפחות לשתי חיילות, כלל הפשטה מהבגדים שלבשו, נגיעה במקומות מוצנעים ונסיונות לנשקן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

המקרה הראשון אירע בסוף חודש אוגוסט, אז נכנס הנאשם לחדרה של חיילת, סמוך לשעה 2:00 לפנות בוקר. החיילת התעוררה תוך זמן קצר, וראתה את הנאשם מתבונן בה. עד מהרה, הוא החל להתקרב אליה ולהטריד אותה מינית. על אף התנגדותה, הוא המשיך במעשיו. היא התחננה שיניח לה, והנאשם יצא מהחדר, לא לפני שאמר לה "לא קרה כלום - אל תספרי לאף אחד".

פחות משבוע אחר כך, הוא נכנס לחדרה של חיילת נוספת, בעת שישנה. הפעם החיילת התעוררה, רק אחרי שהספיק להפשיט אותה באופן חלקי. הוא ניסה לבצע מעשים דומים והיא נאבקה בו, עד שהשתחררה מאחיזתו, והורתה לו לצאת מיד מהחדר.

בעקבות המעשים החלו גורמים בבסיס לחפש אחר הצעיר, שנמלט בינתיים לחדרו והצטייד בסכין מסוג "לדרמן". שוטרים צבאיים הוזעקו גם כן למקום. כשאותר הצעיר, הוא אחז בסכין והזהיר את השוטרים - "אל תתקרבו אליי, אני מסוכן".

לבסוף הוא נעצר, ולאחרונה הוגש נגדו כתב אישום בגין המעשים.