2 רקטות התפוצצו באזור נתיבות

בוקר לא שקט ביישובי הדרום, לאחר ששתי רקטות התפוצצו סמוך לנתיבות. אין נפגעים ולא נגרם נזק. חבלנים הוזעקו כדי לאתר את שרידי הרקטה. תושב האזור: "רכבתי על אופניים ושמעתי לפתע אזעקה". אתמול כוחות צה"ל תקפו מחבלים, שככל הנראה היו עסוקים בהנחת מטענים ליד גדר הביטחון. בתקיפה נהרגו שני מחבלים

נפילות בדרום. ארכיון (חדשות 2)

שתי רקטות התפוצצו לפנות בוקר בשטחים פתוחים במועצה האזורית שדות נגב סמוך לנתיבות. לא דווח על נפגעים או על נזק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תושבים באזור דיווחו סמוך לשעה 5:40 על אזעקה ולאחר זמן קצר הם שמעו שני פיצוצים. חבלנים של המשטרה הוזעקו על מנת לאתר ולפנות את שרידי הרקטה. יהונתן ויצמן, תושב נתיבות סיפר על תחושותיו הבוקר. "בחמש וחצי רכבתי על אופניים ולפתע שמעתי אזעקה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט. "בכביש העוקף יש הרבה שדות הפתוחים אז ראיתי איפה הרקטה נחתה - לא תמיד מפעילים את האזעקה אבל הטילים נופלים המון בשטחים הפתוחים מבלי שאף אחד יודע לפעמים".

אתמול בבוקר תקפו כוחות צה"ל מחבלים, שככל הנראה היו עסוקים בהנחת מטענים ליד גדר הביטחון. כלי תקשורת פלסטינים מדווחים כי בתקיפה הבוקר ליד חאן יונס נהרגו שני חמושים. מצה"ל נמסר שחוליית המחבלים הותקפה בשיתוף פעולה של כוחות חי"ר, שריון וחיל האוויר. זמן קצר לפני התקיפה, נורתה רקטת קסאם, שהתפוצצה בשטח פתוח במועצה האזורית חוף אשקלון. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

שלשום תקף כלי טיס של חיל האוויר במרכז רצועת עזה חוליית מחבלים שעסקה בהכנות אחרונות לשיגור ירי רקטות לעבר יישובי הדרום. מצה"ל נמסר כי זוהתה פגיעה במחבלים. הפלסטינים דיווחו על שלושה בני אדם שנהרגו ועל עוד אחד נפצע קשה.