צפו: אבי הילדה שנפצעה העביר ביקורת, שר הביטחון הובך

השר יעלון הגיע לבקר את בני משפחת שפירא בבית החולים בו מאושפזת בתם בת ה-11 איילה, שנפצעה קשה מהשלכת בקבוק תבערה בשומרון. אלא שבמהלך הביקור, העביר האב ביקורת על ההתנהלות במבצע צוק איתן - ויעלון הובך. כך זה נראה

תקרית מביכה במסדרונות בית החולים: שר הביטחון משה (בוגי) יעלון, הגיע לבקר את רות ואבנר שפירא, שבתם איילה בת ה-11 נפצעה אתמול (חמישי) באורח קשה בפיגוע השלכת בקבוק התבערה בשומרון. אלא שבזמן השיחה עם האב, השמיע האחרון ביקורת כלפי מדיניות הביטחון של הממשלה - ושר הביטחון הובך לעיני המצלמות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הבת שלי היא לא קורבן של אירוע פלילי עברייני, הבת שלי קורבן של אירוע צבאי- מלחמתי. צה"ל יוצא למבצעים עתירי בזבוז כמו בצוק איתן בהם מדברים על השבת ההרתעה ואין שום אסטרטגיה", אמר שפירא ליעלון, שבשלב הזה החל להסתכל לצדדים ונע באי נוחות במקומו.

איילה שפירא (באדיבות המשפחה)


"יש לנו אויב שמנסה להשמיד אותנו ומצהיר על זה השכם וערב. זו לא אשמתו של צה"ל, אלא של המערכת שאומרת שאלה עבריינים, פושעים שצריך לתפוס אותם ולהעמיד אותם לדין כאילו שאפשר להעמיד לדין במלחמה", המשיך האב, ויעלון, מצדו, הרים גבה.

זירת הפיגוע, אתמול (צוות צחי - כוננים קרנ"ש)


"במקום שתהיה מדיניות של או אנחנו או הם", המשיך שפירא, ובשלב הזה יעלון סינן לעברו "טוב", על מנת לקטוע את השיחה או לשדל אותו לחדול מלדבר על הנושא. אחרי שהבינו שהשיחה מתועדת, גורמים בפמלייתו של השר ניגשו לכתב חדשות 2 עמרי ברק וביקשו ממנו להפסיק לצלם.