צה"ל תקף בעזה: סוכל שיגור רקטות, 3 מחבלים חוסלו

כלי טיס של חיל האוויר תקף הלילה חולית מחבלים, שהייתה עסוקה בהכנות לשיגור רקטות. מצה"ל נמסר כי זוהתה פגיעה במטרה וכי החוליה שיגרה בעבר רקטות לעבר יישובי הדרום. הפלסטינים: 3 נהרגו ואחד נפצע קשה

תקיפה ברצועה. ארכיון (AP)

כלי טיס של חיל האוויר תקף הערב במרכז רצועת עזה חוליית מחבלים שעסקה בהכנות אחרונות לשיגור ירי רקטות לעבר שטח מדינת ישראל. מצה"ל נמסר כי זוהתה פגיעה במחבלים. הפלסטינים דיווחו על שלושה בני אדם שנהרגו ועל עוד אחד נפצע קשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בצה"ל אמרו בעקבות התקיפה כי חולייה זו הייתה מעורבת בשיגורים נוספים לעבר ישובי הדרום. "צה"ל לא יסבול כל ניסיון לפגיעה באזרחי מדינת ישראל ובחייליו וימשיך לפעול כנגד כל גורם שמפעיל טרור נגד מדינת ישראל", הדגישו בדובר צה"ל. "ארגון הטרור חמאס הוא הכתובת ועליו האחריות".

ביום שבת האחרון, חיל האוויר תקף במהלך הלילה שני מוקדים בהם התבצעה פעילות טרור בצפון רצועת עזה. במהלך התקיפה זוהתה פגיעה מדויקת במטרות. בתום הפעולה דווח כי המטוסים שבו בשלום לבסיסם בשטח ישראל.

גורמים פלסטינים דיווחו אז כי שני בני אדם נפגעו כתוצאה מן התקיפה ברצועה בעת ששהו בסמוך למחנה האימונים של הזרוע הצבאית של חמאס. על פי הדיווחים. אחד מהם נפצע בינוני.