חייל צה"ל נדרס על ידי טנק בצפון; מצבו אנוש

בצה"ל בודקים את נסיבות תאונת האימונים הקשה שאירעה הבוקר, בה נפצע אנוש חייל גולני מגדוד 51 לאחר שנדרס על ידי טנק במהלך אימון בשטח אש ברמת הגולן. הוא פונה לבית החולים רמב"ם באמצעות מסוק. הודעה נמסרה למשפחתו. הופסקו האימונים ברמת הגולן

תאונת אימונים קשה בצפון: חייל צה"ל המשרת בגדוד 51 של גולני נפצע הבוקר קשה, לאחר שנדרס על ידי טנק במהלך אימון בשטח אש ליד בסיס קצביה ברמת הגולן, כך הותר בצהריים לפרסום. הוא קיבל טיפול רפואי ראשוני במקום ולאחר מכן הוא פונה במסוק לבית החולים רמב"ם בחיפה. הודעה נמסרה למשפחתו, ובצה"ל מתחקרים את האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החייל נדרס על ידי טנק מרכבה סימן 3, במהלך קורס מפקדי פלוגות וגדודים שהתקיים ליד הבסיס בהשתתפות לוחמי שריון מחטיבה 188 ולוחמי חטיבת גולני. בצה"ל בודקים אם החייל נרדם בשטח האש והטנק לא הבחין בו. מצה"ל נמסר כי בעקבות התקרית הקשה נעצרו כלל האימונים ברמת הגולן עד קיום תחקיר ראשוני.

בחודש מאי השנה נפצע חייל צה"ל מפליטת כדור מנשקו של חייל אחר שהיה בעמדת שמירה בסמוך למחסום חווארה בכניסה לשכם. חבריו של החייל זיהו שנפגע והזעיקו את הכוחות לשטח, שטיפלו בחייל.

בהמשך הצטרף צוות רפואי של מד"א שהגיע למקום והעניק לו טיפול ראשוני. בהמשך הוא פונה לבית החולים בילינסון בפתח תקווה, כשהוא סובל מפגיעת חזה.