דיווח: "מל"ט ישראלי חיסל פעיל בסיני"

כלי תקשורת ערביים מדווחים בשעה החולפת כי מל"ט ישראלי תקף וחיסל פעיל ג'יהאד סלפי בחצי האי סיני. ע"פ הדיווחים, הפעיל רכב על אופנוע ונפגע מטיל אחד שגרם למותו במקום. לדיווח לא ניתן אישור מגורם אחר, ובדובר צה"ל מסרבים להגיב לדיווח

לדיווח אין כל אישור נוסף. ארכיון (רויטרס)

האם כלי טיס של צה"ל פועלים בסיני? כלי תקשורת ערביים מדווחים בשעה האחרונה כי מל"ט ישראלי חיסל פעיל ג'יהאד סלפי, שרכב על אופנוע בחצי האי סיני. על פי הדיווח, הפעיל הסלפי חוסל כ-18 קילומטרים מגבול ישראל-מצרים. בישראל מכחישים כל מעורבות באירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בכלי תקשורת פלסטיניים דווח כי הפעיל הוא איבראהים עווידה, פעיל סלפי בדואי שנעצר בעבר על ידי כוחות הביטחון המצריים. עדי ראייה צוטטו בכלי התקשורת הפלסטיניים באומרם כי טיל אחד נורה מהמל"ט וגרם למותו במקום.

בדובר צה"ל אמרו לחדשות 2 באינטרנט כי הם אינם מגיבים לדיווחים זרים.

השבוע דווח בכלי תקשורת ערביים כי במסגרת המבצע הצבאי המצרי בסיני, בכוונת הצבא המצרי להפעיל גם מזל"טים על מנת להתמודד עם איום הטרור מחצי האי. היומון הלונדוני "אל-חייאת" דיווח ביום שישי כי שר הביטחון אהוד ברק שוחח בימים האחרונים עם שר ההגנה המצרי החדש, עבד אל-פתאח א-סיסי, ועודכן ממנו בפרטי המבצא של הצבא המצרי. על פי הדיווח בעיתון, הרגיע המצרי את עמיתו הישראלי ואמר לו כי השלום בין המדינות הוא אינטרס עליון.