צה"ל העניק שמות לרחובות הקריה

בעקבות החלטת סגן הרמטכ"ל, אלוף יאיר נווה, הוצבו לאחרונה ברחבי בסיס הקריה בתל אביב שלטים חדשים ועליהם מתנוססים שמות הרחובות. החיילים מרוצים מהיוזמה: "זה יעזור להתנייד בתוך הבסיס"

השלטים החדשים בבסיס הקריה (דובר צה"ל)

צה"ל החליט לאחרונה להקל על החיילים המשרתים בבסיס הקריה בתל אביב, והעניק שמות לרחובות שבתוך המתחם הענק. הרחובות נקראים על שמם של חטיבות ובעלי תפקידים בצבא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעקבות החלטת סגן הרמטכ"ל, אלוף יאיר נווה, הוצבו ברחבי הקריה שלטים חדשים ועליהם מתנוססים שמות הרחובות. בצה"ל מקווים כי השילוט יסייע על החיילים והקצינים להתמצא בקלות בין המבנים והמשרדים הרבים הממוקמים בבסיס.

קצין שמשרת בקריה סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "מלבד העובדה שזה חינוכי זה גם יעזור להתנייד בתוך הבסיס. עד עכשיו היה מצב שהרבה מאוד אנשים לא הצליחו להגיע לפגישות ולמשרדים השונים בבסיס, כי אין איזשהו סימון על הרחובות. בנוסף, זה גם חינוכי וכדאי שהחיילים יידעו על העבר וההיסטוריה של צבא הגנה לישראל".

בין השמות החדשים שנבחרו: חטיבת קרייתי (חטיבה 4), החטיבה שהופקדה על הגנת תל אביב וסביבת איזור זה, והוקמה בפברואר 1947, וחטיבת עציוני (חטיבה 6), שהופקדה על הגנת ירושלים והוקמה בתחילת שנת 1948.