מופז דורש מרה"מ: פגישה דחופה בנושא אירן

הדיבורים על תקיפה באירן מטרידים מאוד את יו"ר האופוזיציה: במכתב בהול ששיגר לרה"מ, דורש מופז להיפגש עם נתניהו ולדון עמו על המוכנות לאפשרות של תקיפה כזו. במכתב דורש מופז פירוט בדבר מלאי הציוד בתחומים רבים ובהם רפואת חירום, מטבע חוץ וניהול המלאים האסטרטגיים של המדינה

דורש: פגישה דחופה עם רה"מ, ארכיון (רויטרס)

יו"ר האופוזיציה שאול מופז ממשיך להביע את התנגדותו לאפשרות של תקיפה ישראית באירן בכל דרך אפשרית: במכתב דחוף ששיגר מופז לראש הממשלה בנימין נתניהו, הוא דורש ממנו להיפגש באופן מיידי כדי לדון במוכנות של ישראל לאפשרות של תקיפה באירן, כפי שדווח הבוקר בגלי צה"ל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בנוסף לראש הממשלה, נשלח המכתב גם ליועץ המשפטי לממשלה, לשר הביטחון וליושב-ראש ועדת החוץ והביטחון. אם לא די בכך, מופז הציב דרישה שכל הפגישות יתועדו בכתב.במכתב דורש מופז פירוט בדבר הרזרבות ומלאי הציוד בתחום הרפואה ורפואת החירום, מטבע חוץ, חומרי גלם ובכלל זה דלקים למגזר האזרחי והביטחוני, תעופה אזרחית, עורף נמלי באגן הים התיכון, פינוי מתקנים אסטרטגיים וניהול המלאים האסטרטגיים של מדינת ישראל.

בפנייה דרש מופז לקבל לידיו גם את עמדתה הרשמית של ארצות-הברית ביחס לאופציות התקיפה, ומידת ההבנות בינה לבין ממשלת ישראל במישור המודיעיני, המבצעי, המדיני והכלכלי.