צפו: ההופעה של גולן באילת הופסקה

קולות הנפץ שנשמעו באילת גרמו לבהלה רבה בעיר, שהביאה את המשטרה לקטוע את ההופעה של הזמר אייל גולן. "צר לי שההופעה הסתיימה באמצע השיר הראשון אבל ביטחון הצופים הוא נר לרגלנו", אמר גולן

מבלים ותושבים שהגיעו אמש להופעה של אייל גולן באילת, הספיקו לראות אותו מבצע שיר אחד בלבד לפני שהמשטרה קטעה את ההופעה. קולות הנפץ שנשמעו אמש בעיר, הביאו את המשטרה לבטל אירועים המוניים ובהם גם ההופעה של גולן שנערכה הקורל ביץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מאוכזבים ומבוהלים, נאלצו אלפי הצופים ללכת לביתם. "צר לי שההופעה הסתיימה באמצע השיר הראשון אבל ביטחון הצופים הוא נר לרגלנו", אמר אמש גולן. "אני תקווה שהשקט והשלווה ישובו לאילת במהרה וכולנו נמשיך ליהנות מהעיר האהובה על כולנו".

"בתחילת ההופעה ככל הנראה קרה אירוע חריג", סיפר איציק שטרית, מאבטח בהופעה של אייל גולן. "עלה שוטר שהנחה לפזר את האירוע וביקש מהאנשים לפנות את המקום. אייל גולם עלה רק לכמה דקות, לא יותר מדי והוא ירד איך שהשוטר עלה".

תושבים רבים דיווחו אמש למשטרה על שני פיצוצים עזים שנשמעו ברחבי העיר. כוחות צבא ומשטרה גדולים פתחו בסריקות נרחבות אך טרם נמצאו שרידי רקטות. לפי הערכות, רקטות נורו מסיני והתפוצצו בשטחים פתוחים מחוץ לעיר. החיפושים של כוחות הביטחון מתמקדים באזור כביש עוקף אילת.

ראש העיר אילת, מאיר יצחק הלוי, אמר אמש לחדשות 2 באינטרנט: "תושבים דיווחו על קולות נפץ, ולכן - הצבא והמשטרה עורכים כעת סריקות. לעת עתה, אין שום אינדיקציה באשר למה שגרם להם".