עדות על התקיפה ביחידת 8200: "סגר את הדלת ונגע לה בחזה"

נמשכת חקירת פרשת ההטרדות המיניות ביחידת המודיעין היוקרתית. לראשונה, מתאר בן זוגה של אחת החיילות שהותקפו את רגעי האימה שעברו עליה. "היא ניסתה להתנגד, אבל הוא אדם אלים"

לאחר החשיפה על פרשת ההטרדה המינית ביחידת 8200, ממשיכות להצטבר עוד ועוד עדויות אודות המעשים החמורים של החייל, החשוד כי תקף מינית 15 חיילות. בשיחה עם חדשות 2, סיפר חבר של אחת המתלוננות על הטראומה שעברה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זה היה באמצע המשמרת", תיאר. "הוא פתאום סגר את הדלתות והחלונות של מקום העבודה, תפס אותה חזק, הצמיד אותה לקיר ונגע לה בחזה ובכל הגוף. היא ניסתה להתנגד, צעקה עליו וניסתה להתנגד ולהרביץ לו, אבל היא לא הצליחה לברוח כי הוא חזק. הוא הפסיק אחרי שהבנות התחילו להתנגד ולהשתולל, הוא אדם אלים מאוד".

תלונה אנונימית שהגיעה למפקדי היחידה לפני כשבועיים פתחה למעשה את תיבת הפנדורה. בזו אחר זו הגיעו כ-15 חיילות שסיפרו על דפוס פעולה דומה. "היא חששה בתחילה להתלונן", הוסיף החבר, "היא חיכתה מספר ימים ואז סיפרה לאחד המפקדים שגם היא הותקפה. היא עדיין מאוד לחוצה וחוששת, היא ממש נכנסה להלם".

חקירתו של החייל במשטרה הצבאית נמשכת, ונבדקות עדויות שהוא נהג לעשן סמים. מדובר צה"ל נמסר בתגובה שעם סיום החקירה יועברו הממצאים לפרקליטות הצבאית.