קצין בכיר במטכ"ל: "מציע לחיזבאללה לא לנסות אותנו"

אחרי שאתמול הכריז סגנו של נסראללה כי הרקטות שברשות חיזבאללה מסוגלות לפגוע בכל נקודה בישראל, משיב קצין בכיר בצה"ל במסר מאיים ומזהיר את ארגון הטרור מפרובוקציות. "המכה תהיה קשה וכואבת", הבהיר. "מה שהיה ב-2006 לא יחזור"

המלחמה הבאה תהיה שונה (חדשות 2)

קצין בכיר במטה הכללי של צה"ל, המכיר היטב את תוכניות הצבא ואת תמונת המודיעין העדכנית, שיגר איום חריף לכיוונו של ארגון חיזבאללה, ש"התהדר" אתמול ביכולותיו הצבאיות ואיים כי ביכולתו לפגוע בכל נקודה בישראל - כך פורסם הבוקר ב"ידיעות אחרונות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני מציע לחיזבאללה לא לנסות אותנו", הדגיש הקצין הבכיר. "המכה תהיה קשה וכואבת. מאז מלחמת לבנון השנייה יש שש שנים של שקט. אחרי המלחמה הבאה - יהיו עשר שנים של שקט". הבכיר הדגיש עוד כי "שיפרנו את יכולת האש, התמרון והמודיעין, ומה שהיה ב-2006 לא יחזור על עצמו".

בהמשך האזהרה ששיגר לעבר הארגון הלבנוני, אמר הקצין הבכיר, כי בעימות הבא מול צבאו של נסראללה - יפגע צה"ל גם בתשתיות הלבנוניות. "לא רק חיזבאללה ישלם את המחיר", ציין, "אלא גם לבנון, כי יש לה אחריות מדינתית".

עם זאת, הודה הקצין כי לחיזבאללה ארסנל רקטות מאיים. "אסור להשלות את הציבור", אמר. "לחיזבאללה יש היום יותר רקטות. הן יותר מדויקות ומגיעות לטווח רחוק מבעבר".