לוחמי חיל הים בילו עם זונות ביוון - ויעמדו לדין

בתום תחקיר מקיף שערך הערב מפקד שייטת 3 של חיל הים, הוחלט לרשום הערה פיקודית למפקד הספינה שהעניק לחייליו מדליה - לאחר שאלה בילו עם זונות ביוון. ארבעת החיילים הודו במעשיהם ויעמדו מחר לדין

התרגיל המשותף עם חיל הים היווני (חיל הים)

בחיל הים מגיבים לאירוע החמור ובו בילו לוחמים עם זונות במהלך תרגיל בחופי יוון - וקיבלו על כך מדליה ממפקדם. מפקד שייטת 3 ערך תחקיר מקיף ללוחמים ולמפקדי הספינה בסופו החליט לרשום הערה פיקודית למפקד הספינה קצין בדרגת סא"ל. בנוסף הוא החליט להעמיד מחר לדין את ארבעת החיילים שהודו שנהגו בניגוד לפקודות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

גורם צבאי אמר לחדשות 2 באינטרנט: "מדובר באירוע חמור מאוד ומביש - ולכן ניתן גם העונש. החיילים יטופלו בחומרה". 

הפרס על הבילוי עם זונות - מדליה מהמפקד

לפני כמה שבועות יצאו ספינות של החיל לאימון משותף עם חיל הים היווני ועגנו בנמל פיראוס. כמה מהלוחמים ניצלו שעות חופשיות ובילו עם זונות - במקום נזיפה, שיבח אותם מפקדם מול כל צוות הספינה ואף העניק להם מדליה - כך העידו מספר חיילים שהיו על הסיפון.

במהלך שהותם בעיר הנמל היוונית ניצלו לוחמי חיל הים את החופש שניתן להם, ובילו לילה של שתייה והוללות בחברתן של זונות מקומיות. שניים מהלוחמים שבילו בבית הבושת היווני הודו כי זו הפעם הראשונה שבה בילו עם זונה.

כשחזרו הספינות לישראל, הגיעה השמועה על הבילוי הסוער לאוזני מפקד הספינה. הקצין הבכיר זימן את שני הלוחמים ובשיחת סיכום, לעיני כל החיילים והקצינים שמשרתים על הספינה, בירך אותם על המעשה והעניק להם את המדליה שקיבל מחיל הים היווני.