לוחמי חיל הים בילו עם זונות ביוון, וקיבלו מדליה מהמפקד

במהלך אימון משותף עם חיל הים היווני עגנו ספינות צה"ל בעיר הנמל פיראוס. כמה מהלוחמים ניצלו את השעות חופשיות לבילוי לילי סוער בבית בושת מקומי. כשמפקדם שמע על מעלליהם - הוא בירך אותם מול כל צוות הספינה, ואף העניק להם מדליה שקיבל מהיוונים בתום האימון

התרגיל המשותף עם חיל הים היווני (חיל הים)

לפני כמה שבועות יצאו ספינות של החיל לאימון משותף עם חיל הים היווני ועגנו בנמל פיראוס. כמה מהלוחמים ניצלו שעות חופשיות ובילו עם זונות - במקום נזיפה, שיבח אותם מפקדם מול כל צוות הספינה ואף העניק להם מדליה - כך העידו מספר חיילים שהיו על הסיפון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במהלך שהותם בעיר הנמל היוונית ניצלו לוחמי חיל הים את החופש שניתן להם, ובילו לילה של שתייה והוללות בחברתן של זונות מקומיות. שניים מהלוחמים שבילו בבית הבושת היווני הודו כי זו הפעם הראשונה שבה בילו עם זונה.

כשחזרו הספינות לישראל, הגיעה השמועה על הבילוי הסוער לאוזני מפקד הספינה. הקצין הבכיר זימן את שני הלוחמים ובשיחת סיכום, לעיני כל החיילים והקצינים שמשרתים על הספינה, בירך אותם על המעשה והעניק להם את המדליה שקיבל מחיל הים היווני.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "הטענות המובאות יתוחקרו לעומק, ובמידה וימצא כי הן נכונות - הרי מדובר באירוע ערכי חמור, שיטופל ביד קשה כפי שנדרש".