למחרת פרסום תיעוד החטיפה: מיקי גולדווסר קוראת "להראות לעולם שנסראללה טרוריסט"

אמו של אודי גולדווסר ז"ל, שנהרג בגבול הצפון יחד עם אלדד רגב ז"ל בתקרית שהביאה לפרוץ מלחמת לבנון השנייה, מחתה על העיסוק התקשורתי בסרטון שחשף את השתלשלות האירוע. "סרטונים כאלה רק מעצימים את חיזבאללה", אמרה לחדשות 2 באינטרנט

למחרת פרסום תיעוד מבצע החטיפה מ-2006 שהביא לפרוץ מלחמת לבנון השנייה, העדיפו בני משפחתו של אודי גולדווסר ז"ל להימנע מלהכביר מילים על הסרטון, שלדבריהם נועד לשרת את חיזבאללה ולהשיב את העומד בראשו - חסן נסראללה - אל הכותרות.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט סיפרה הבוקר מיקי גולדווסר, אמו של אודי, כי צפתה בסרטון - והביעה זעם רב על העיסוק התקשורתי בסוגיה. היא הסבירה כי מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה, שנאבק בימים אלה על מעמדו בלבנון לנוכח ההתפתחויות הפנימיות בה ושירת הברבור של משטר אסד בסוריה - גורף באופן זה רווח פוליטי ומאדיר את שמו.

"נסראללה נמצא כעת בתחתית של התחתית", הסבירה גולדווסר. "גם היום הוא עדיין מלקק את הפצעים שגרמה לו המלחמה, ולבנון כולה עדיין לא חזרה להיות מה שהייתה לפניה. בהתחשב במה שקורה היום בסוריה והזיהוי שלו עם אסד, הוא יודע שבעולם רואים בו טרוריסט. לצערי, שידור סרטונים כאלה הוא צעד שרק מעצים אותו".

"נסראללה פוחד ועדיין קבור במרתף"

גולדווסר סברה כי על רשויות המדינה לעשות שימוש בחומר כדי להראות לקהילה הבינלאומית את פניו האמיתיות של חיזבאללה.

"משרד ההסברה צריך היה לעסוק בזה ולהראות שנסראללה הוא טרוריסט", היא אמרה - והוסיפה: "הוא מנסה לכסות על הקשר שלו עם סוריה, אבל צריך לזכור שהוא עדיין קבור במרתפי הבונקרים שלו ופוחד פחד מוות - בעיקר מהלבנונים עצמם".

אמו של החייל הביעה תקווה כי במערכת הביטחון יפיקו את הלקחים המתבקשים מחטיפת בנה ויידאגו לכך שאירוע דומה לא יישנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת