הכירו את הנגדת הוותיקה בצה"ל

עם הרס"ר המיתולוגי טאיטו היא בקשר מצוין, ורק לאחרונה הייתה אורחת כבוד בטקס שערך הרמטכ"ל לנגדים ותיקים. חווה טמיר בת ה-58 היא אשת צבא בכל רמ"ח אבריה, עדיין יוצאת לאבט"שים ומחזיקה בתואר הנגדת הכי ותיקה בצה"ל. רב-נגד טמיר: "אשרת עוד 40 שנה, אני מוכנה לצאת עכשיו למלחמה"

אז והיום. רנ"ג חווה טמיר (דו"צ)

בגיל 58, רב-נגד חווה טמיר מרעות מחזיקה בתואר הנגדת הוותיקה ביותר בצה"ל - לאחר שהתגייסה בשנת 1971, ועדיין ממשיכה ללבוש מדים מדי בוקר.

את דרכה היא החלה כפקידה בגדוד שריון ולאחר מכן עברה לאגף האפסנאות. היום היא משרתת באגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה כממונה על הנהלים ואחראית לכלל הפקודות הקשורות ללוגיסטיקה של החייל והיחידה.

"אני כבר 40 שנה על מדים ואני מוכנה להמשיך עוד 40 שנה", סיפרה רב-נגד טמיר לחדשות 2 באינטרנט. "אני בעצם מפעל חיים ומוקד ידע בתחומי. אני מרגישה צעירה ברוחי ואהיה הראשונה לצאת לכל מלחמה אם תהיה".

"אני וטאיטו חברים טובים"

לפני שנתיים היא קיבלה את הדרגה הנחשקת לעיני אביה הנרגש. "אני עושה אבטחת יישובים ועם זאת נראית מאוד נשית. כשאני מגיעה למשרד אני כמו האמא של החיילים", הדגישה טמיר בפנינו. לפני מספר שבועות ערך הרמטכ"ל, רב-אלוף בני גנץ ערב הוקרה מיוחד לנגדים הוותיקים וטמיר הייתה אחת מאורחות הכבוד. "זה היה מרגש מאוד וחשוב לי להדגיש את החשיבות בגיוס לצה"ל - מי שלא בטוח אם להתגייס או חושש שיבוא אלי ואני אשכנע אותו", אמרה טמיר.

טמיר גם לא שכחה לפרגן לחבריה הנגדים ביניהם הנגד המפורסם ביותר בצה"ל - יצחק טאיטו, הרס"ר של בה"ד 1 (בית הספר לקצינים): "אנחנו חברים טובים ונפגשים די הרבה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת