גופות ההרוגים נחתו הלילה בארץ

בשעות הקרובות יינחת בנתב"ג מטוס שני שעל סיפונו שלושה ישראלים שנפצעו קשה בפיגוע בבורגס. ההמראה התאפשרה לאחר הערכת מצב רפואית שנערכה להם. חמשת ארונות הקורבנות יובאו מאוחר יותר

גופות הרוגי הפיגוע בבולגריה נחתו בישראל. בשעה אחת אחר חצות נחת בנתב"ג מטוס של חיל האוויר ועליו גופות חמשת ההרוגים. הארונות התקבלו בטקס צבאי בנוכחות משפחות ההרוגים; את הממשלה ייצג שר התיירות סטס מיסז'שניקוב.

יחד עם הבאת הגופות לישראל, גם פינוי הפצועים הישראלים מבולגריה הושלם הלילה: מטוס הקרנף השני של חיל האוויר המריא אתמול בערב בדרכו ארצה כשבו שלושת התיירים שנפגעו קשה מהפיגוע אתמול בבורגס.

המראתו של המטוס התאפשרה לאחר שבוצעה הערכת מצב רפואית ובעקבותיה הובהר כי מצבם הרפואי של הפצועים מאפשר את הטסתם לישראל. הפצועים לוו על ידי צוות רפואי בפיקודו של סגן קצין הרפואה הראשי אלו,משנה ד"ר דודו דגן. המטוס נחת בנתב"ג בשעות הלילה והפצועים הועברו לבתי החולים בארץ.

מוקדם יותר אתמול נחת מטוס ראשון של חיל האוויר ועל סיפונו 33 פצועים מהפיגוע - מתוכם שניים במצב בינוני והיתר במצב קל. שלושה פצועים נוספים במצב קל נחתו בארץ בטיסה עם הישראלים שלא נפגעו. הפצועים פונו לבתי חולים ברחבי הארץ, על פי מקום מגוריהם וחומרת מצבם. בהמשך הערב צפוי להמריא מבולגריה מטוס שלישי ועליו גופות ההרוגים. ארונותיהם יתקבלו בנתב"ג בטקס צבאי ושר התיירות סטס מיסז'ניקוב צפוי לשאת דברים בשם ממשלת ישראל.

פיגוע בבורגס - סיקור מיוחד:

פורסמו שמות הנרצחים בבולגריה

גילתה שהיא בהיריון ונהרגה בפיגוע

2 חברי הילדות נהרגו, השלישי נפצע

אמיר ואיציק נהרגו, נשותיהם נפצעו

שלב אחר שלב: כך בוצע הפיגוע

דיווח: המחבל - איש אל-קעידה

כך נראית התעודה המזויפת של המחבל

רה"מ: "נרדוף המפגעים, נגבה מהם מחיר"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת