ניצל מהפיגוע ומחפש את אשתו: "אין לי מושג איפה היא"

יצחק שריקי היה בין הישראלים שהיו על האוטובוס שהתפוצץ בבורגס. מאז הפיצוץ, ניתק הקשר עם אשתו שישבה לידו באוטובוס. שריקי, שנפגע בעצמו מרסיסים בכל חלקי גופו, מקווה שהיא בין הפצועים שפונו לסופיה, אך מבין שהסיכויים לכך קלושים: "קשה לי להאמין שהיא יצאה מזה בחיים"

בבית החולים בבולגריה מאושפזים 34 בני אדם שנפצעו בפיגוע הטרור נגד אוטובוס הישראלים בבורגס. חלק מהפצועים פונו לסופיה, לפני שיועברו להמשך טיפול בישראל. לצד הפצועים, נותרו מספר נוסעים שעדיין לא יצרו קשר עם קרוביהם, ועדיין ממתינים לפיסת מידע אודות מצבם. אחד מהם הוא יצחק שריקי, שמחפש אחר אשתו.

שריקי, שמתעדכן מכלי התקשורת, גילה שמספר ההרוגים הישראלים בפיגוע עלה הבוקר לשישה, לאחר שפצועה נוספת מתה מפצעיה, אך כיוון ששמותיהם של ההרוגים עדיין לא הותרו לפרסום, הוא מחפש אחר כל פיסת מידע שתספק לו תשובות.

"אני בסדר פחות או יותר", סיפר שריקי בשיחה עם חדשות 2 הבוקר אך ציין כי אינו יודע מה מצבה של אשתו, אותה ראה לאחרונה בזמן הפיגוע אמש. "הכל שמועות. חלק אומרים שהיא בין הגופות ויכול להיות שהיא בין אלה שהועברו לסופיה".

שריקי, שהיה עם אשתו על האוטובוס שבו אירע הפיצוץ, נפצע מרסיסים בכל חלקי גופו. כרגע הוא ממתין לבשורות טובות שיגלו לו שאשתו פונתה לבית חולים אחר, אך בסתר לבו הוא מאמין שהסיכויים לכך קלושים. "אני לא יודע אם היא יצאה מזה בחיים, קשה לי להאמין".

פיגוע בבורגס - סיקור מיוחד:

פיגוע טרור נגד ישראלים בבורגס

רה"מ על הפיגוע: "הסימנים מובילים לאירן"

"מטען גרם לפיצוץ באוטובוס"

נשיא בולגריה: "המוסד לא התריע"

אחרי הפיגוע: "חוששים לצאת מהמלון"

בולגריה: "מחבל מתאבד ביצע את הפיגוע"

נוסעת: "היה פיצוץ והמון הרוגים"

פספס את הטיסה לבורגוס - וניצל

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת