מדוגמנית על המסלול לנווטת קרב בחיל האוויר: "היה קשה"

כשהייתה בת שנה וחצי היא עלתה מסנט פטרסבורג, בצעירותה היא דגמנה על המסלול. את התואר הראשון היא סיימה בהצטיינות עוד לפני הגיוס – ומחר סגן א' תקבל כנפיים ותהייה נווטת קרב בחיל האוויר. "זה היה קשה ולמדתי המון", סיפרה לאמה. "אני מאושרת"

סגן א', אתמול בטקס חשיפת דרגות (אתר חיל האוויר)

ממסלול הדוגמנות למסלול הטיסה: א' מעפולה, בת 21, הספיקה ללמוד לתואר ראשון במכללת עמק יזרעאל לפני הגיוס ולסיים בהצטיינות יתרה.במקביל היא השתתפה בצעירותה בקמפיינים של דוגמנות וצעדה על המסלול. מחר - היא תצעד על מגרש המסדרים בחצרים, תקבל "כנפיים" ותשתלב כנווטת קרב בחיל האוויר.

"זה היה מאוד קשה", סיפרה א' לאמה הנרגשת. "לא הייתי מרוצה שנשארנו מעט בנות, אבל אני מאושרת שאני מסיימת - צברתי ידע רב ולמדתי המון בתקופה הזאת".

אמה של א' מגדלת לבדה שישה ילדים ומעידה כי המצב הכלכלי בבית 'לא קל'. הנווטת הטרייה נולדה בסנט פטרסבורג ועלתה לארץ מרוסיה בגיל שנה וחצי. "היא השתתפה בקמפיינים של דוגמנות בעברה ואהבה את זה", סיפרה האם לחדשות 2 באינטרנט.

כבר בבית הספר התיכון הייתה א' "כוכבת" והתמודדה בהצלחה עם מקצועות רבים. בין היתר היא למדה פיזיקה, ערבית, מחשבים, תיאטרון, מתמטיקה ואנגלית - כולם ברמה של חמש יחידות לימוד. "היא לא חלמה להיות טייסת ", אומרת אמה בהתרגשות. "היא ידעה שהסיכוי להתקבל ולעבור את קורס הטיס הוא לא גבוה אבל היא עשתה את זה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת