הפחד חוזר לשדרות: "פתאום שמענו בום מטורף, זה היה קרוב"

למרות שהסתתר במיגונית בשטח המפעל, נפצע באורח בינוני עד קשה עובד בן 50 מרסיסים. חברו למפעל מספר על האירוע הקשה: "הוצאתי לרגע את הראש וראיתי מלא עשן". ראש עיריית שדרות דוד בוסקילה מדגיש כי על התושבים להישמע להנחיות פיקוד העורף: "אנחנו מאמינים שזה לא הסוף"

הפחד חוזר לשדרות: שעות לאחר הירי לעבר שדרות, בו נפצע עובד מפעל באורח בינוני-קשה מרסיסי רקטת קסאם, מתפרסמות העדויות השטח. "פתאום שמענו בום מטורף, זה הרגיש מאוד קרוב אלינו", סיפר אחד העובדים במקום. במקביל קורא ראש עיריית שדרות לתושבים להיצמד להנחיות פיקוד העורף: "מאמינים שזה עוד לא הסוף".

העובד בן ה-50 נפצע מרסיסי הרקטה שחדרו לצווארו ובטנו בזמן שהסתתר ככל הנראה במיגונית בשטח המפעל. "שמענו בום מטורף, הנפילה היתה באמת קרובה, רצנו מיד למרחב המוגן", סיפר אברהם יוסף אסייג בשירי, עובד נוסף במפעל. "הוצאתי לרגע את הראש וראיתי מלא עשן מכיוון המפעל, אני לא יודע היכן בדיוק נפלה הרקטה", הוסיף.

ראש עיריית שדרות דוד בוסקילה, התייחס בריאיון לחדשות 2 לתקרית ואמר: "אין ספק שגם במיגוניות אין סגירה הרמטית. גם דברים כאלה קורים. אני קורא לתושבים להיצמד להנחיות ולשמור על עצמם עד כמה שאפשר, אפילו יותר מההנחיות".

בוסקילה הדגיש ואמר כי על התושבים לגלות עירנות ולהיצמד להנחיות פיקוד העורף. "אנחנו למודי ניסיון וחרושי קמטים עם מציאות של טילים כבר יותר מ-11 שנים. הייתה שבת סוערת - אנחנו מאמינים שזה לא הסוף, אך אנחנו סומכים על צה"ל והממשלה שיפעלו להרגעת המצב", הוסיף.

ראש המועצה האזורית שער הנגב, אלון שוסטר, התייחס אף הוא לירי הבלתי פוסק מרצועת עזה לעבר יישובי הדרום והדגיש כי על התושבים לשנס מותניים ולא להתעייף לנוכח המצב. "תפקיד הממשלה למצוא כל דרך, בין דרך מדינית והין דרך צבאית להפסיק את הירי הנפשע הזה, שאכן מפריע את שגרת החיים. אני מאוד מקווה שמתי שהוא בעתיד הקרוב הדברים ישתנו", הצהיר שוסטר.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת