חיל האוויר תקף 7 יעדים ברצועת עזה

לאחר שנורו כ-50 רקטות ביממה האחרונה לעבר לישראל, תקף צה"ל יעדי טרור ברצועת עזה במהלך הלילה והבוקר. אמש נפגעו שוטרי מג"ב מקסאם שהתפוצץ באזור מאוכלס מצפון לגבול הרצועה, שלושה מהם נפצעו קל מרסיסים ופונו לביה"ח "ברזילי"

ח"א תקף 6 יעדים. אילוסטרציה (רויטרס)

חיל האוויר תקף במהלך הלילה והבוקר 7 יעדי טרור ברצועת עזה. מדובר צה"ל נמסר כי זוהו פגיעות מדויקות במטרות וכי לא היו נפגעים לכוחות צה"ל. התקיפה מהווה תגובה לירי כ-50 רקטות, מתוכן שתי רקטות גראד, לעבר שטח ישראל במהלך היממה האחרונה. הירי לא נפסק גם בלילה, כש-10 רקטות נורו לעבר יישובי המועצה האזורית אשכול, שתיים מהן פגעו בבית אריזה. לא היו נפגעים כתוצאה מהירי.

אמש ירי הקסאם מרצועת עזה נמשך, כשלראשונה מאז תחילת סבב העימות הנוכחי בדרום נפגעו ישראלים מהירי. שתי רקטות התפוצצו מצפון לרצועה - אחת מהן בשטח פתוח, אך השנייה נפלה באזור מאוכלס וגרמה לפציעתו בינוני של שוטר מג"ב ולשלושה מחבריו להיפגע קל מרסיסים. הם טופלו על ידי צוותים של מד"א ופונו לבית החולים "ברזילי" שבאשקלון.

למרות הידרדרות המצב הביטחוני, הוחלט לפי שעה לקיים את הלימודים באזור עוטף עזה כסדרם, למעט בבית הספר "מעגלים" הסמוך לנתיבות שאינו ממוגן, שם החליט ועד ההורים להשבית את הלימודים. עם זאת, מתבקשים התושבים המתגוררים ביישובים שבהם מתקבלת התראה של 15 שניות על ירי סמוך למרחבים המוגנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת