נהג משאית ירה והרג 2 פלסטינים: "נשדדתי וחשתי סכנה לחיי"

חשד לניסיון שוד בדרום הר חברון הסתיים במותם של שני פלסטינים ובפצוע נוסף: נהג משאית ישראלי, בן 52 מאשקלון, פתח באש לעבר שלושה פלסטינים לאחר שלדבריו ניסו לשדוד אותו במהלך נסיעה סמוך לסוסיא. לדברי הנהג, הוא חש סכנה לחייו ולכן החליט לפתוח. הנהג הועבר לטיפול רפואי בבית החולים סורוקה

אירוע ירי בדרום הר חברון: שני פלסטינים נהרגו ופלסטיני נוסף נפצע מירי שביצע לעברם נהג משאית ישראלי, לאחר שחש סכנה לחייו במהלך שוד. בתקרית נפצע קל גם הנהג, שהועבר לטיפול בבית החולים סורוקה בבאר שבע.

חוקרי משטרה וכוחות צבא שהגיעו למקום פתחו בחקירה, במהלכה שוחחו עם נהג המשאית, תושב אשקלון בן 52, שסיפר על התקרית. לדבריו, בעת שנסע ליד סוסיא, הגיחו לעברו שלושה פלסטינים וניסו לשדוד אותו תוך שהם תוקפים אותו.

לטענתו של הנהג, הפלסטינים הכו אותו בראשו בחפץ קהה וגרמו לו לפציעה, אך הוא לא איבד את העשתונות והצליח לדרוך את אקדחו ולירות לעברם. כתוצאה מהירי נהרגו שניים מהתוקפים והשלישי נפצע.

כוחות משטרה וצבא שהגיעו למקום העניקו לנהג טיפול רפואי ראשוני והעבירו אותו לבית החולים סורוקה בבאר שבע. לאחר התאוששותו הוא ייחקר שוב. במקביל, דיווחו הפלסטינים כי גופות שני ההרוגים והפצוע הועברו לבית החולים המקומי בחברון.

כוחות רבים של צבא הגיעו למקום ועדיין מתחקרים את האירוע. תחקור ראשוני של צה"ל העלה כי אכן הפלסטינים ניסו לשדוד את נהג המשאית. במקביל נערכים בצה"ל להפרות סדר במהלך לוויות ההרוגים.

בהכנת הידיעה השתתף מתן חצרוני

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק