תקרית אש נוספת בגבול עזה

פלסטינים פתחו באש לעבר כוח צה"ל שפעל בדרום רצועת עזה. לא דווח על נפגעים. מדובר בתקרית אש שנייה היום לאחר שמוקדם יותר הבוקר, ביצעו צלפים פלסטינים ירי לעבר חקלאי ישראלי שעבד בשדות במועצה האזורית אשכול. הוא הצליח להסתתר מאחורי הטרקטור - וניצל. צה"ל: "רואים את האירוע בחומרה"

כוח צה"ל בפעילות בגבול עם עזה. ארכיון (חדשות 2)

התחממות בגבול הדרום: מחבלים פתחו בירי לעבר כוח צה"ל שפעל ליד הגדר בדרום רצועת עזה. בדובר צה"ל בודקים את הדיווחים וטרם נמסרה תגובה, אולם לא דווח על נפגעים.

כלי התקשורת הפלסטינים מדווחים על ירי שבוצע לעבר ג'יפים צבאיים ורכבי צה"ל במזרח הרצועה. גם בצד הפלסטיני לא דווח על נפגעים בשלב זה.

מדובר בתקרית אש שנייה היום בגבול רצועת עזה. בשעות הבוקר פתחו צלפים פלסטינים באש לעבר חקלאי שעבד בשדות המועצה האזורית אשכול. החקלאי יצא מהתקרית ללא פגע לאחר שהצליח לחמוק מהקליעים ולהסתתר מאחורי הטרקטור שלו. 

בעקבות קולות הירי, הוזעקו כוחות צה"ל למקום וחילצו את החקלאי בשלום, תוך שהם מאבטחים את האזור. מקורות בצה"ל דיווחו כי כוחות צבא השיבו אש לעבר מקורות הירי בתוך הרצועה, אולם לא ברור אם הצליחו לפגוע בצלף. מדובר צה"ל נמסר בתגובה כי "אנו רואים את האירוע בחומרה, צה"ל יפעל במקום ובזמן בו יבחר כנגד גורם הטרור האחראי לאירוע".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת