האישום: חייל החביא סלולרי במקלחות ותיעד חיילת בעירום

חייל במוצב של התותחנים בצפון נאשם במעשה מגונה, לאחר שהטמין טלפון סלולרי במקלחות הבסיס ותיעד שם את אחת החיילות בעירום. לאחר שהחיילת גילתה והתלוננה, ניסה החייל לכאורה לתאם גירסאות עם חבריו כך שיספרו ש"זה היה במהלך משחק בצחוק". בפרקליטות הצבאית לא צחקו והגישו נגדו כתב אישום על מעשה מגונה והדחה בחקירה

האישום: צילם חיילת במקלחת. אילוסטרציה (רויטרס)

"התותחן המציצן": כתב אישום הוגש בשבועות האחרונים נגד חייל בתותחנים, הנאשם שהטמין מצלמה נסתרת במקלחות של הבנות בבסיס ותיעד באמצעותה חיילת עירומה. אם זה לא מספיק, אחרי שהדבר התגלה – החייל הדיח לכאורה שניים מחבריו לתמוך בגירסתו השקרית לאירועים.

על פי פרטי כתב האישום, החייל, כיום בדרגת סמל, הניח את המכשיר הסלולרי שלו בתוך המקלחות המשותפות במוצב ברמת הגולן, מתוך כוונה לצלם את חברתו לבסיס שעמדה להתקלח, גם היא חיילת בדרגת סמל. החיילת לא הבחינה בטלפון הסלולרי ה"מוסלק", התקלחה כרגיל מבלי שהיא יודעת כי היא מצולמת במערומיה במשך דקות ארוכות.

אבל כאן לא תמו מעלליו של החייל. על פי כתב האישום, החיילת גילתה בהמשך כי היא תועדה במקלחות, והתלוננה בפני מפקדיה. בעקבות זאת ניסה החייל החשוד לשבש את החקירה ולשכנע שניים מחבריו להעיד כי המכשיר הסלולרי הוחבא במקום במסגרת "התערבות" בין שניהם, וכי כלל לא הייתה כוונה לתעד חיילות.

החייל ניסה לטעון להגנתו כי הטלפון נשאר במקלחת לאחר שהבנים צילמו האחד את השני "בצחוק", אולם אנשי הפרקליטות הצבאית לא שוכנעו – והגישו נגד כתב אישום המתברר בימים אלה בבית הדין הצבאי בצפון. החייל נאשם בביצוע מעשה מגונה ובשתי עבירות של הדחה בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת