007: ה"נשק" החדש של סוכני הביון

מוצר חדש שיוצא למכירה בקרוב בישראל מציע לסוכני המודיעין של גופי הביטחון לשדר מהמצלמות הנסתרות שלהם לכל העולם בשידור חי באמצעות טכנולוגיית רשת. הייחוד זה שהוא קטן מאוד וניתן להחביאו בקלות. היבואנית: "פעם היה חשש שהסוכן ייחשף אך המוצר החדש מגביר את החשאיות"

מעביר שידור חי, המוצר החדש ("הבולשת")

הנשק הכי חשוב לסוכני מודיעין הוא המצלמה - וכעת פיתוח חדש יכול לשפר להם את היכולות משמעותית. חברת ESP שמייצרת פיתוחים ביטחוניים פיתחה לאחרונה מוצר חדש - מכשיר קטן שמשדר מהמצלמות לכל העולם בשידור חי.

המכשיר הוא בגודל של קופסת סיגריות ומחובר למצלמות הסוכן הקטנות - בעניבה, בכפתור ובמשקפיים. סוכן המודיעין אמור להחביאה על גופו והיא מתעדת הכל ויכולה להעביר את זה בו בזמן בטכנולוגיית 3G/4G.

"אתה לא יכול לקחת צ'אנסים כשאתה בשטח ועדיף שתהייה בטוח כשאתה מצלם ומעביר מודיעין", נכתב על המוצר. "המצלמה החדשה קטנה מאוד ובטוחה לשימוש והיא חוצה את הקו שבין החיים האמיתיים למדע בדיוני".

מי שהביא את המכשיר לארץ היא חברת "הבולשת HSS" הישראלית, שמתמחה בציוד למודיעין. "המכשיר הוא הלב שמאחורי המצלמה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מנכ"ל החברה, אייל דניאל. "החידוש הגדול בו הוא עניין הגודל והמידור - אם פעם לא השתמשו בטכנולוגיה כי היה חשש שהסוכן ייחשף, אז היום בגלל המידור והגדלים הקטנים באמת אפשר להחביא את זה על הגוף ולהיכנס לשטחים שונים מבלי חשש להיחשף". המכשיר יוצג לראשונה בתערוכת סקיורטי וקומבט שיתקיימו בגני התערוכה בסוף החודש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת