צה"ל תקף 2 מוקדי טרור ברצועת עזה

תקיפה לילית ברצועה: כלי טיס של חיל האוויר תקפו הלילה שני אתרים לאחסון אמצעי לחימה ברצועת עזה, הפלסטינים מדווחים על 2 פצועים. התקיפה מהווה תגובה לירי הקסאם לעבר ישראל אתמול בצהריים; אין נפגעים מקרב החיילים. מדובר צה"ל נמסר כי זוהו פגיעות מדויקות במטרות

חיל האוויר תקף ברצועת עזה. ארכיון (רויטרס)

חיל האוויר תקף הלילה ברצועת עזה: דובר צה"ל מסר כי כלי טיס של חיל האוויר תקפו שני אתרים לאחסון אמצעי לחימה ברצועה, אתר אחד בצפון הרצועה ואתר אחר בדרומה. עוד נמסר כי זוהו פגיעות מדויקות במטרות וכי לא היו נפגעים לכוחות צה"ל. התקיפה מהווה תגובה לירי שתי רקטות הקסאם אתמול בצהריים לעבר ישראל. הפלסטינים מדווחים על שני פצועים בתקיפה.

זו התקיפה השנייה בעזה השבוע, לאחר שביום ראשון כלי טיס של חיל האוויר תקפו חמישה יעדים ברצועת עזה, בתגובה על תקרית הירי ביום שישי, שבה נהרג סמל ראשון נתנאל מושיאשווילי ז"ל, אז חיל האוויר תקפו שלושה אתרים לייצור אמצעי לחימה במרכז הרצועה, השייכים לחמאס ולג'יהאד האסלאמי. כמו כן הותקפו שתי מנהרות טרור - אחת בצפון הרצועה ואחת בדרומה.

גורמים פלסטינים דיווחו כי בתקיפה ביום ראשון נפצעו לפחות 7 בני אדם, בהם שני ילדים. מקורות רפואה ברצועה מסרו כי מצבם של שניים מהפצועים מוגדר קשה והם פונו לקבלת טיפול רפואי בביה"ח אל-קודס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת