סימולטור חדש: כך נתמודד עם מתקפת סייבר

כלי תקשורת זרים מדווחים בהרחבה על מלחמת הסייבר החריפה שמתנהלת נגד אירן - ובישראל כבר נערכים לתגובה. סימולטור חדש שפיתחה חברת "אלביט" נועד להכשיר צוותים להגנת סייבר בגופים ממשלתיים, צבאיים ובתשתיות אזרחיות רגישות. בסימולטור משולבים תרחישים ואיומים שונים בהגנה על הרשת

ההדמיה של אלביט. "מענה מקיף" (אלביט מערכות)

כשברקע הדיווחים על עליית מדרגה במלחמת הצללים בין ישראל לאירן, הכריזה היום חברת "אלביט מערכות" על השלמת פיתוחו של סימולטור סייבר מיוחד, שנועד להכשיר צוותים להגנת מחשבים בגופים ממשלתיים, צבאיים ובתשתיות אזרחיות רגישות.

הסימולטור מאפשר להתנסות באופן אישי וקבוצתי באיתור והתמודדות עם מתקפות ואירועי סייבר. "בסימולטור משולבים תרחישים ואיומים שונים בהגנה על הרשת, והוא מאפשר גם לבצע תחקיר לאחר ביצוע, כמו גם ניתוח להפקת לקחים נדרשים מתרגיל הסימולציה", אמרו היום גורמים בחברה לחדשות 2.

"גרסאות שונות של סימולטור הסייבר כבר נמכרו על ידי אלביט ללקוחות בארץ ובחו"ל", אמר מנהל תחום פתרונות מודיעין וסייבר בחברה, יאיר כהן. "בשנים האחרונות השקענו מאמצים רבים בפיתוח טכנולוגיות חדשות בתחום הסייבר. החברה פעילה בתחום הגנת רשתות ומערכות, פיתוח מערכות שליטה ובקרה בסייבר, הגנה על המרחב הקיברנטי של תשתיות קריטיות אזרחיות ופיתוח אלגוריתמים ייעודיים לאיתור מתקפות סייבר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת