אישום: חייל גנב דלק מעשרות רכבים צבאיים בשווי של יותר מ-100 אלף שקלים

חייל צה"ל נעצר לאחרונה בחשד שגנב דלק מעשרות רכבים צבאיים. כתב אישום הוגש נגדו בבית הדין ומעצרו הוארך עד יום חמישי. בין היתר, הוא נאשם בגניבה גם מאמבולנס צבאי. סנגורו: "מכחיש כל קשר"

ארכיון (רויטרס)

חייל צה"ל מואשם כי גנב כמויות גדולות מאוד של דלק בשווי עשרות אלפי שקלים מרכבים צבאיים. לאחרונה הוא נעצר בידי חוקרי מצ"ח והוגש נגדו כתב אישום חמור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החייל מואשם שהחל לגנוב דלק מרכבים כבר מחודש יוני 2014 ועד לחודש שעבר. על פי כתב האישום נגדו הוא גנב, בין היתר גם התקני דלק מיותר מ-20 רכבים, בהם משאית ואמבולנס צבאי שחנו בבסיס אימון חטיבתי, בבסיס הדרכה ובתחנות דלק.

החייל הואשם בגניבה בידי עובד ציבור, בניסיון לגניבה בידי עובד ציבור ובהחזקת כלי פריצה לרכבים. בכתב האישום נגדו צוין כי החייל החזיק בתיקו האישי מברג המשמש לשם פריצה לרכב מבלי שסיפק הסבר לכך. מכתב האישום עולה עוד כי את חלק מהמעשים הוא ביצע עם אזרח נוסף. בסך הכל הוא גרם לצבא נזק כספי של יותר מ-100 אלף שקלים.

בית הדין הצבאי מחוז שיפוט צפון האריך את מעצרו עד יום חמישי. עו"ד רס"ן במילואים בני קוזניץ, שמייצג את הנאשם מטעם הסנגוריה הצבאית מסר בתגובה: "הנאשם מכחיש כל קשר לאירועים. כל הראיות בתיק נסיבתיות בלבד והדבר יוכח בבית הדין".

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv