מחבל התעמת עם חייל - ונפצע קשה

פלסטיני חמוש בסכין הגיע לצומת גוש עציון, שם התכוון לדקור חייל צה"ל. קצין מחטיבת כפיר שהבחין בצעיר ובסכין שברשותו פעל במהרה והצליח לנטרל אותו ללא פגע. "הוא פעל בתושיה ומנע אסון גדול", סיפר גורם צבאי בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. הפלסטיני פונה לביה"ח לאחר שככל הנראה נפגע בבטנו מהסכין שאותה נשא

המחבל הפצוע ליד המחסום, היום (הצלה יש"ע)

צעיר שהגיע לצומת גוש עציון חמוש בסכין, ניסה לדקור חייל ששהה במקום. קצין מחטיבת כפיר, שהבחין במחבל ובסכין שברשותו, הצליח לסכל את הפיגוע ולא נפגע במהלך האירוע. כונני הצלה יש"ע שהגיעו למקום העניקו טיפול ראשוני למחבל, שפונה בהמשך לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "הדסה" בבירה, כשהוא סובל מפציעות דקירה באזור הבטן.

סוכנות הידיעות "תצפית" מדווחת שהמחבל, פלסטיני בן 14, נדקר מהסכין שהייתה ברשותו במהלך העימות עם הקצין. מיד עם הדיווחים הראשונים על האירוע, הגיעו למקום כוחות גדולים של צה"ל ופתחו בבדיקת האירוע.

גורמים צבאיים שיבחו את החייל שהותקף, ובשיחה עם חדשות 2 באינטרנט אמרו כי לולא פעל בצורה מקצועית וטובה, היה מתרחש אסון. "החייל פעל בתושיה רבה", הוסיפו הגורמים.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: קצין מחטיבת כפיר זיהה פלסטיני שנשא על גופו סכין בצומת גוש עציון. הפלסטיני התפרע במהלך הבידוק, והתפתח עימות בינו לבין כוות צה"ל ובין משטרת ישראל. הפלסטיני נפצע במהלך העימות מהסכין אותו הוא נשא ופונה לבית החולים על ידי כוח צה"ל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת