מבצע לשחרור הכלבלב החטוף

במבצע מורכב פרצו שוטרי מחוז ש"י בשיתוף עם כוחות צבא ומג"ב לבית ביריחו על מנת לשחרר שני כלבים שנגבו מבעליהם הישראלים בחופי ים המלח. "אנחנו גאים בשוטרים שחטפו בקבוקי תבערה בשביל הכלב שלנו", סיפרו בני הזוג המאושרים לאחר האיחוד עם כלבם האהוב

מבצע תחת מטח בקבוקי תבערה, ארכיון (רויטרס)

בשבוע שעבר חילצו שוטרי מחוז ש"י במבצע מורכב בשיתוף עם כוחות צבא ומג"ב שני כלבלבים שנגבו מבעליהם בים המלח והוחזקו בבית בשטחי הרשות הפלסטינית, כך מפרסם הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות".

בימים שקדמו למבצע המורכב התקבל לידי משטרת מעלה אדומים מידע על כנופיה פלסטינית מיריחו הנוהגת לגנוב ציוד חקלאי ורכוש בחופי ים המלח. "הצטבר מידע שלפיו הם כבר גנבו שני כלבים וציוד רב", סיפר רכז המודיעין, רס"מ מוטי טל.

הכוחות נערכו בשטח תחת פיקודו של סא"ל הבקעה הנכנס ויצאו לדרך תחת מטח אבנים ובקבוקי תבערה. כשהגיעו ליעד, כיתרו את הבית ופרצו אליו. שודדי הכלבים הצליחו להימלט זמן קצר לפני כן אך בבית נמצא שלל רב ותכשיטים יקרי ערך, כמו גם שני כלבים ישראלים קשורים ומבוהלים.

משהסתיים המבצע וכל הכוחות חזרו בשלום לבסיסם הוחזרו הכלבים לבעליהם החוקיים. "מבחינתנו זה כמו הילד שלנו", סיפרו בני הזוג המאושרים שקיבלו את הכלב מיץ' חזרה לידיהם. "אנחנו גאים בשוטרים שחטפו בקבוקי תבערה בשביל הכלב שלנו", סיפרו השניים לאחר המפגש המחודש עם הכלבלב האובד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת