סרטון נוסף של צה"ל דלף לחמאס?

ארגון הטרור שידר סרטון שלטענתו השיג באמצעות פריצה למחשבי הצבא ומתעד אירוע חדירה דרך מנהרה במהלך "צוק איתן" שבו נהרגו שני לוחמי צה"ל. "לוחמי אל קסאם שבו בשלום - ללא כל הפרעה", נכתב ליד התמונות. בצה"ל בודקים את הסרטון החדש

יומיים אחרי שנחשף כי בצה"ל חוקרים דליפה חמורה של מצגת סודית, ששודרה בכלי תקשורת ערביים וכללה תחקיר מאירוע חדירת המחבלים בחוף זיקים במהלך מבצע "צוק איתן", פרסמו הערב (שבת) בחמאס תיעוד מאירוע חדירה אחר - שגם הוא לטענתם הושג באמצעות פריצה למחשבי צה"ל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תחנת הטלוויזיה של חמאס בעזה שידרה את הסרטון, שלטענת אנשי הארגון צולם ב-19 ביולי האחרון, במהלך המבצע של צה"ל ברצועה, ומתעד פעולת חדירה של אנשי הארגון דרך מנהרה לשטח ישראל, באזור עין השלושה.

באירוע המדובר ארבו המחבלים שחדרו לשטח ישראל לסיור של צה"ל ופתחו בירי שממנו נהרגו קצין המילואים רב-סרן (במיל') אמוץ גרינברג, בן 45 מהוד השרון, וסמל אדר ברסנו, בן 20 מנהריה.

כלי הנשק שלטענת חמאס נלקחו מלוחמי צה"ל

"לא ברור אם יש קשר בינו לבין הסרטון הקודם"

בסרטון נראים המחבלים בדרכם חזרה משטח ישראל רצועה, כשבידיהם שני רובי M-16 שלקחו לטענתם מלוחמי צה"ל, ונכתב כי "הוא הושג באמצעות פריצה של גדודי אל קסאם למחשבי האויב הציוני". רואים בו שהמחבלים חוזרים לשטח הרצועה דרך גדר הביטחון המקיפה את הרצועה. עוד נכתב כי "לוחמי אל קסאם שבו בשלום - ללא כל הפרעה".

בצה"ל בודקים את הסרטון החדש, וגורם צבאי אמר: "לא ברור אם יש קשר בינו לבין הסרטון הקודם".